Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Al. Solidarności: Zderzenie bmw z toyotą. Jedna osoba trafiła do szpitala

W niedzielę wieczorem na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z al. Solidarności doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 21 na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Sikorskiego. W toyotę jadąca od strony Warszawy uderzyło bmw, kierowane przez kobietę, która podczas manewru skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. W wyniku zderzenia toyota wjechała na pas zieleni i zatrzymała się przez sygnalizatorem świetlnym.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Kobieta podróżująca toyotą wymagała interwencji lekarskiej i trafiła na badania do szpitala.

Al. Sikorskiego w miejscu zdarzenia, w stronę Czechowa oraz w kierunku Warszawy, przez ponad godzinę była nieprzejezdna. Autobusy linii MPK kierowane były przez al. Solidarności na objazd, przez co kilka linii było opóźnionych o kilka minut.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

2014-07-20 22:38:37
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. I teraz pewnie zacznie się wrzask o babach za kierownicą……………
  Ale beemki szkoda.

 2. ale bedzie w**** w domu…

 3. No tak. A oprócz baby dojdą lamenty, że znowu BMW. Na marginesie, sądząc po zniszczeniach przodu BMW to był jakich szrot, bo tył toyoty zniósł uderzenie całkiem dzielnie.

 4. DO Subaru

  BMW ma takie zniszczenia ponieważ trafiło toyote w przód a dokładniej w lewe przednie koło, dlatego są takie uszkodzenia.
  Przypatrz się na zdjęciach, z resztą widziałem to na własne oczy ( jechałem jak już było po fakcie ) szkoda tylko aut na ale cóż rzecz nabyta byle by z poszkodowaną było dobrze

  • DJDK – nie zgodzę się ostatnim zdanie Twojego wpisu.
   Uważam, że aut szkoda, ale tej nieustępliwej kobitki znacznie mniej, niechby lekarze mieli szanse na dłuższe ustawianie klepek.
   Chyba, że ma stosownie krewkiego chłopa, to ją „upomni” za niezbyt ładnie wygladającą beemkę.

Wiadomości z info112