Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Od kilku miesięcy znęcał się nad matką, groził zabójstwem. Trafił do tymczasowego aresztu

Kryminalni z Krasnegostawu w minioną sobotę zatrzymali 32-latka, który będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę domową. Policjanci ustalili, że 32-latek znęcał się nad matką fizycznie oraz psychicznie od października 2023 roku. Groził też kobiecie pozbawieniem życia.

Oficer dyżurny krasnostawskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z domów na terenie Krasnegostawu. Kobieta przekazała, że jej nietrzeźwy brat awanturuje się, wyzywa ją i matkę, wygania je z domu, szarpie, popycha, a ponadto złapał matkę za szyję.

Policjanci interweniowali na miejscu i zatrzymali agresora, następnie mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W trakcie wykonywania czynności do sprawy mundurowi ustalili, 32-latek znęcał się nad matką fizycznie oraz psychicznie od października 2023 roku. Groził jej przy tym pozbawieniem życia. W związku z powyższym 32-latek usłyszał zarzut.

– Na podstawie zgromadzonych materiałów, sąd zastosował wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje starszy sierżant Anna Chuszcza.

PRZECZYTAJ

17-latka po kłótni z chłopakiem zabrała mu samochód. Uciekała przed policjantami, auto uderzyło w latarnię (zdjęcia)

Autor: redakcja

4 komentarze

  1. Tak,tak a kto z kim pił ?

  2. Do paki lewackiego chwasta

  3. Wyrwać chwasta

Dodaj komentarz