Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

17. przypadek zakażenia koronawirusem w Polsce. Pacjentka jest w ciężkim stanie

W Polsce pojawił się 17. przypadek zakażenia koronawirusem. Tym razem dotyczy on pacjentki przebywającej w szpitalu w Poznaniu.

22 komentarze

 1. Nie zebym siał panike ,ale żarty sie skończyły ,ten wirus nie jest podobny do grypy ,jak twierdzą niektórzy ,on powoduje ciężkie zapalenie płuc i niewydolność odechową ,gdzie konieczna jest hospitalizacja i użycie respiratora ,co przy grypie nie ma miejsca .Także należy zacząć się bać

  • alfred masz tytuł doktora? niekoniecznie z medycyny, jakikolwiek? nie? to sie nie wypowiadaj

   • Wirus CoV-19 tak jak zwykły „SARS” który prawie zabił ludzkość w 2003 r, Ah1N1 który „zdziesiątkował” ludzkość w 2009 rok… i niektóre szczepy wirusa zwykłej grupy który zabija niedobitków co cudem ocaleli ze wcześniejszych „pandemii” należy do do grupy SARS (od ang. severe acute respiratory syndrome), zespół ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej…
    Czy ktoś pamięta wcześniejsze SARS…? Nie bo gdyby pamiętał to nie panikował by teraz…
    Dziwnym trafem wszystkie te „pandemie” pokrywają się ze światowymi kryzysami gospodarczymi…
    Za rok nikt już nie będzie pamiętał o „Coronavirusie” a za kilka lat przy okazji następnego kryzysu będziemy mieć kolejną epidemie medialnie brzmiącego wirusa lub bakterii..

  • Ciekawe co ci strach pomoże. Przy tym ile ludzi umiera na zwykłą grypę to jak na razie nie ma powodów do paniki jaka jest siana. Poczytaj lepiej ile ludzi na raka umiera, a jakoś nie widzę paniki wśród palaczy papierosów. Ciekaw jestem w jakim stopniu strach i panika może nas uchronić przed wirusem ?

   • Przemysł tytoniowy za duzo zarabia żeby siac panikę. Podobnie trujący nas chemikaliami w wodzie powietrzu i jedzeniu… Tutaj też ktoś niezle zarobi. Tylko trzeba kilku ofiar dla podsycenia nastrojów.

   • Jestem pod wrażeniem. Porównywać epidemię wirusa, gdzie po kichnięciu można zachorować i wylądować pod respiratorem i umrzeć do palenia papierosów i raka. Gratuluję !

 2. Za tydzień ,dwa będzie 500.osób, A za miesiąc 5000 tysięcy proste, pół.koli ziemskiej umrze

  • Prawe, czy lewe pół…?

   • Arcy Primas A'Prilis

    Żadne, ani lewe, ani prawe wszystkie mohery zostaną ocalone, warunkiem jest zapie… lanie na kolanach dookoła kościołów i stosownie głośne wycie zdrowasiek.
    Najlepiej przez megafony bo koronawirus ma słaby słuch

  • ciekawe tylko które pół kuli. Ja zgłaszam na ochotnika półkule południową albo zachodnią

  • Nie pół kuli, tylko pół okręgu jak już, bo przecież Ziemia jest płaska. A umrą wszyscy szczepieni, gdyż szczepionki miały za zadanie osłabić odporność, taki koń trojański.

 3. Ta plaga koronowirusa jest tak samo przypadkowa jak ospa i cholera wśród Indian w 19 wieku.

 4. O, już się płaskoziemcy zlecieli, eksperci od paniki i teorii spiskowych.

  • A ty uwierzyłeś Makreli, że nachodźcy będą ubogacać swoim intelektem i pracowitością Europę?. Wolę płaskoziemców.

 5. Napiszę to ponownie.
  „A co takiego musi się stać, aby ten zawadyjacki uśmieszek narodowej ułańskiej fantazji, zniknął z rozpromienionych twarzy Polaków?
  Wystarczy kilka trupów czy trzeba czekać aż ich będzie z 500 i 10 000 zarażonych? A może wówczas gdy „tylko” zemrze pierwszy znajomy lub członek rodziny? Albo gdy dla kogoś zabraknie miejsca w szpitalu?”

  Najgorsze jest lekceważenie zagrożenia.

 6. To nie jest wirus grypy! Grypa nie kończy się zawsze obustronnym zapaleniem płuc, a tu za każdym razem jest ciężkie zapalenie obustronne płuc, gdzie pacjenci nie mogą samodzielnie oddychać! Kiedy decyzja o zamknięciu szkół? Kiedy?

 7. Najbardziej virus atakuje z TV…….

 8. Ja się boje…

 9. dane z Chin są MEGA zaniżone

 10. co roku nas wszystkich coś zabija, jak nie ptasia grypa świńska grypa to inne kalendarze majów czy czerwców.
  wszyscy srają tym koranowirusem, w polsce zachorowało 17 osób no pewnie wszyscy umrzemy, przez czas, straszeniu wirusa w polsce zginęło więcej osób na drogach niż przez wirusa, więcej osób zmarło na powikłania po grypie niż na tego wirusa, gdyby nie tvpis i nie inne media, nikt by nie słyszał o koronawirusie, i cudowna wstawka w TVPIS chinska służba zdrowia zazdrości polsce, sranie w banie, z tym całym wirusem, wirusy są były i będą, i co roku będą wybijać cały świat jak co roku to bywa.

Z kraju