Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną groźnego wypadku na Majdanku (zdjęcia)

Bardzo dużo szczęścia miała pasażerka saaba, który brał udział w wypadku na Drodze Męczenników Majdanka. Kobieta z niegroźnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

 

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 13:15 na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ulicą Sulisławicką w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: saab i seat. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący saabem mężczyzna, jadąc od strony Majdanka, wykonywał manewr skrętu w lewo, w ulicę Sulisławicką. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony ul. Krańcowej seacie.

Doszło do zderzenia pojazdów w wyniku którego saab uderzył jeszcze w słup podtrzymujący sygnalizację świetlną. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala. Była to pasażerka saaba.

Jak nas poinformowano, miała ona dużo szczęścia, gdyż patrząc na uszkodzenia pojazdu, jej obrażenia nie są poważne. Na miejscu pracują policjanci ustalając dokładne okoliczności zdarzenia. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

(fot. lublin112)
2015-04-19 14:26:13