W piątek rusza stok Globus Ski. Zobacz cennik

IMG_6430

Wraz z początkiem ferii zimowych rozpoczyna się sezon na stoku Globus Ski przy ul. Kazimierza Wielkiego w Lublinie. Uruchomienie kompleksu zaplanowane jest na jutro na godzinę 15.00.

 

Globus Ski to stok narciarski, którego ogromnym atutem jest położenie niemal w samym centrum Lublina. Z łatwością można tu dojechać komunikacją miejską oraz własnym środkiem transportu. Ci którzy zdecydują się na własne auto, mają możliwość pozostawienia go na pobliskim parkingu przy Hali Globus.

W piątek 26 stycznia stok będzie czynny w godz. 15.00-21.00, w kolejnych dniach w godz. 10.00-21.00. Oświetlenie całego stoku pozwala na jazdę do późnych godzin wieczornych.

– Osoby nie dysponujące własnym sprzętem, zarówno narciarskim jak i snowboardowym, mogą skorzystać z wypożyczalni sprzętu znajdującej się przy stoku. Do dyspozycji naszych gości są dwie trasy narciarskie (do jazdy na nartach i snowboardach) z wyciągami o długości 300 i 100 metrów. Wyznaczymy również trasę do zjeżdżania na sankach. W kolejnym etapie naśnieżania, na ile tylko warunki pogodowe pozwolą, przygotujemy snowpark z przeszkodami w dolnej części stoku – informuje Miłosz Bednarczyk rzecznik prasowy „MOSiR” Bystrzyca.

Globus_ski_cennik

2018-01-25 16:51:17
(fot. lublin112.pl, nadesłane)