Volvo staranowało słupki na placu Litewskim. Z kierowcą nie było logicznego kontaktu (foto)

2018-01-23_08.24.00

Dopiero po badaniach krwi będzie wiadomo, czy kierowca, który staranował nad ranem słupki na placu Litewskim, znajdował się pod wpływem środków odurzających lub alkoholu. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

 

Do zdarzenia doszło we wtorek nad ranem na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Około godz. 3:30, na skrzyżowaniu z ul. 3 Maja samochód osobowy staranował metalowe słupki z łańcuchami, znajdujące się na skraju Placu Litewskiego.

Jak nas poinformowano, kierowca stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego auto wypadło z jezdni i uszkodziło miejską infrastrukturę. Mężczyzna nie doznał obrażeń ciała, co więcej, sam powiadomił o wszystkim policję.

Po przyjeździe patrolu na miejsce funkcjonariusze nie mogli jednak nawiązać z kierowcą kontaktu i logicznie się z nim porozumieć. Dlatego też został on przetransportowany na badania do szpitala neuropsychiatrycznego w Lublinie. Tam pobrano od niego krew do badań. Wyniki pozwolą ustalić czy mężczyzna znajdował się pod wpływem środków odurzających lub alkoholu.

2018-01-23 08:52:35
(fot. nadesłane Konrad)