Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kontrola drogowa zakończa zatrzymaniem. „Podróżni zachowywali się nerwowo”

33-letni mieszkaniec Lublina jechał samochodem wspólnie z 32-latką. Oboje zostali zatrzymani do kontroli na ul. Zana w Lublinie. Para miała narkotyki. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 450 gramów marihuany i dopalaczy.

– Pod koniec tygodnia wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji patrolowali ulicę Zana. W pewnym momencie zwrócili uwagę na podejrzany samochód. W związku z tym postanowili skontrolować jadące nim osoby. W trakcie czynności podróżni zachowywali się nerwowo. Dlatego policjanci dokładnie sprawdzili auto. Jak się okazało, 33-latek i 32-latka przewozili marihuanę i dopalacze – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Oboje zostali zatrzymani. Mundurowi udali się na przeszukanie do ich miejsc zamieszkania.

– Kolejne narkotyki funkcjonariusze odnaleźli w trakcie przeszukania domu 33-latka. Łącznie w sprawie zabezpieczonych zostało blisko 450 gramów marihuany i dopalaczy. Mieszkańcy Lublina usłyszeli zarzuty. Mężczyzna na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące – dodaje nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi do 10 lat więzienia.

8 komentarzy

  1. dyplomowany operator łopaty

    Wina nerwów

  2. wisielski ma więcej w piwnicy xD

  3. aŁdi jakiej marki?

  4. Zatrzymali, bo wiedzieli kogo za co i nerwy tu nie mają nic do tego.

  5. Ciekaw jestem jak wygląda podejrzany samochód?

  6. Super. Aby więcej takich zatrzymań, bo narkotyki w Lublinie to już plaga

Dodaj komentarz