Piątek, 26 kwietnia 202426/04/2024
690 680 960
690 680 960

Cisy pokonały lidera III ligi

W trzech setach siatkarze Cisów Nałęczów rozprawili się z dotychczasowym liderem rozgrywek III ligi siatkówki, zespołem Tempo Chełm. – Pierwsza partia była bardzo zacięta, bo graliśmy punkt za punkt. Utrzymywaliśmy jednak prowadzenie w tym secie, pomimo naszego rozluźnienia. W dwóch kolejnych odsłonach zachowaliśmy większą koncentrację, co przełożyło się na lepszą grę w ataku i obronie. Najlepiej pokazał to trzeci set, w którym osiągnęliśmy wysoką przewagę i dowieźliśmy ją do samego końca – komentuje Jarosław Maciążek. – Przez pierwsze dwa sety walczyliśmy do samego końca, szczególnie w pierwszym gdzie graliśmy punkt za punkt. Dopiero w końcówce zespół z Nałęczowa odskoczył nam na parę punktów. Podobnie było w drugiej partii, gdzie zbliżaliśmy się do przeciwników na dwa, trzy oczka. Trzecia partia to znakomita gra gospodarzy zarówno w ataku i zagrywce, na którą nie znaleźliśmy recepty. Przy stanie 12:5 dla gospodarzy wpuściliśmy młodych zawodników. Szkoda przegranego spotkania, ale walczymy dalej – zaznacza Mariusz Semeniuk.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM PARTNERSKIM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ