Pokłócił się z matką i ją zabił. Znane są przyczyny śmierci 68-latki

68-102193

Nawet dożywocie grozi 43-letniemu Marianowi M., który jest podejrzany o zabójstwo swojej matki. Powodem zbrodni miała być kłótnia, do jakiej pomiędzy nimi doszło.

 

Znana jest już przyczyna śmierci kobiety, której zwłoki znaleziono w czwartek wieczorem w miejscowości Wojsławice w powiecie chełmskim. Tak jak podejrzewali śledczy, 68-latka nie zmarła z przyczyn naturalnych. Odnalezione na jej ciele oraz na głowie obrażenia, były skutkiem ciosów zadanych przez inną osobę.

Zatrzymany niedługo później 43-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego okazał się sprawcą zabójstwa. Marian M. feralnego dnia znajdując się pod wpływem alkoholu pokłócił się z matką, a następnie ją zaatakował. Zadane kobiecie ciosy były tak silne, że 68-latka straciła przytomność i zmarła.

Potwierdziły to wstępne wyniki sekcji zwłok, jakie otrzymali już śledczy. Syn kobiety po wytrzeźwieniu został przesłuchany. Przyznał się do winy oraz złożył wyjaśnienia w tej sprawie. Decyzją sądu mężczyzna został osadzony w tymczasowym areszcie. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

(fot. policja)
2017-03-20 19:15:39