Jest praca w Lublinie. Poszukiwani pracownicy do handlu i usług oraz wykwalifikowani specjaliści

2017-11-12_11-42_praca.lublin112.pl

Przez niemal dwa miesiące w naszym serwisie praca.lublin112.pl pojawiło się ponad 200 ogłoszeń o pracę. Na ich podstawie, postanowiliśmy przeanalizować, jakich pracowników poszukują pracodawcy z Lublina i regionu.

 

Nasz serwis praca.lublin112.pl za chwilę skończy dwa miesiące i jak na ” internetowe niemowlę” dobrze sobie radzi i w miarę szybko rośnie. Mamy tu na myśli ilość pojawiających się ofert pracy, co ważne w większości na pełny etat, choć trafiają się także inne proponowane warunki zatrudnienia.

Spora część ofert dotyczy pracy w handlu i usługach, ale są również ogłoszenia pracodawców poszukujących specjalistów. Tutaj stawiane są konkretne wymagania i przede wszystkim ważne jest doświadczenie. W ostatnim okresie pojawiły się ogłoszenia dotyczące pracy za granicą np. w Niemczech i Holandii. Jedną z ciekawostek jest anons Międzynarodowej Agencji Guwernantek i Niań, poszukujących osób do opieki nad dziećmi.

Duże szanse na znalezienie zatrudnienia mają kierowcy, kurierzy oraz pracownicy fizyczni. W naszym serwisie znajdziecie także oferty pracy dodatkowej lub agencyjnej.

W chwili obecnej serwis posiada ponad 200 ogłoszeń, które znajdziecie po tym adresem –
praca.lublin112.pl/lista-ofert, a także na naszym profilu na Facebooku – www.facebook.com/lubelskagieldapracy/

Pracodawców zachęcamy do umieszczania na naszej stronie swoich ofert pracy. Ogłoszenia można umieszczać zupełnie za darmo, po wcześniejszej rejestracji.

W ciągu dwóch miesięcy istnienia serwisu ogłoszeniowego odwiedziło go niemal 25 tys. unikalnych użytkowników. Strona wygenerowała niemal 300 tys. odsłon. Odbiorcami serwisu są głownie mieszkańcy naszego województwa, ale także woj. mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego.

Wkrótce na stronie ruszamy z blogiem dotyczącym rynku pracy, pracodawców i pracowników. Zapraszamy do współpracy oraz śledzenia Lubelskiej Giełdy Pracy.

2017-11-12 11:12:14
(fot. lublin112.pl)