Busy pójdą w odstawkę? Kolejny przewoźnik oferuje bilety do Warszawy po złotówce

Coraz większa konkurencja, na jednej z najbardziej obleganych tras międzymiastowych sprawia, że największą korzyść mają pasażerowie. Podróż do Warszawy za złotówkę wprowadza kolejna firma.

 

Choć z Lublina do Warszawy dojechać można co kilkanaście minut, gdyż jest to jedna z najbardziej obleganych tras komunikacyjnych, to jednak różnice w cenach biletów są znaczne. Dlatego też przewoźnicy wprowadzają różnego rodzaju promocje, by pasażerowie właśnie z nimi zdecydowali się podróżować. Do niedawna najpopularniejsze busy zaczynają mieć coraz bardziej silną konkurencję, która oferuje oprócz większych i wygodniejszych pojazdów, także niższe ceny biletów.

Jako pierwszy bilety w cenie kilku złotych zaoferował polskibus.com. Z odpowiednio wcześniej złożona rezerwacja skutkowała, że za podróż do stolicy można było zapłacić tylko 2 złote. Okazało się to bardzo dużym sukcesem i wiele autobusów na tej trasie ma wszystkie miejsca zajęte. Teraz do tego grona dołączył PKS Hrubieszów, który oferuje bilety już od 1 zł. Co ważne, promocja nie dotyczy tylko mieszkańców Lublina lecz również Hrubieszowa czy Chełma. Tanie bilety dostępne są tylko przez internet, w serwisie e-podróżnik.

Cena biletu jak zawsze zależy od tego, z jak dużym wyprzedzeniem będzie on kupiony. Autobusy jeżdżą z Lublina do Warszawy dwa razy dziennie a czas przejazdu wynosi 3 godz. 15 minut.

(fot. archiwum)
2015-03-04 19:24:19