690 680 960

Zalesie: Auto uderzyło w drzewo. Nie żyje 23-latek

Wczoraj w miejscowości Zalesie doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Auto osobowe uderzyło w drzewo. Kierowca pojazdu w wyniku odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

W czwartek rano w miejscowości Zalesie samochód marki Chrysler wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca został zakleszczony w pojeździe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Strażacy wydobyli z rozbitego pojazdu 23-letniego kierowcę, a następnie zespół ratownictwa medycznego podjął akcję reanimacyjną mężczyzny, który w stanie ciężkim został przewieziony do bialskiego szpitala.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalili, że kierowca jadąc od strony Białej Podlaskiej najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, a następnie uderzył w drzewo.

W piątek rano policjanci otrzymali informację ze szpitala, że 23-latek zmarł. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

68-97837

2016-12-23 13:02:56
(fot. Policja Biała Podlaska)

13 komentarzy

 1. Ale demolka. Wiek auta zrobił swoje. [*]

  • Eee tam wiek, toz to taki Voyager to swego rodzaju forteca, skoro tak jest sprasowany to gosc musial zdrowo pedzic.

   • a właśnie voyager ma jakiś defekt w konstrukcji co czyni go bardzo niebezpieczną fortecą, poszukaj w necie…

 2. takie tragedie przed świętami; nie zazdroszczę rodzinie

  • Bo nie pomyślał ,,po co mam tak pędzić, święta niedługo, chcę je spędzić z rodziną a nie robić im taką tragedię”. Nie zapaliła mu się lampka w głowie i jest efekt.

 3. Szkoda młody człowiek.Tyle miał przed sobą życia.

 4. ..odezwał się co nigdy 90-tki nie przekroczył..o ile masz prawko.

 5. Na wielu drogach można (przy odpowiednich warunkach) bezpiecznie i zgodnie z przepisami poruszać się grubo ponad 90 km/h. Ale w innych, niekorzystnych warunkach to np. 70 km/h może być za dużo. A już np mieście, po zmroku, w okolicach przejść dla pieszych 40 km/h to może być za dużo. Przy prowadzeniu pojazdów nie chodzi o to by nie przekraczać jakiejś konkretnej wartości np. 90km/h, lecz o dostosowanie prędkości do konkretnych warunków takich jak: klasa drogi, stan drogi, pogoda, natężenie ruchu, stan koncentracji/zmęczenia, prawdopodobieństwo zaistnienia nietypowego zdarzenia np. wyskoczenia dziecka lub zwierzęcia na drogę itd.

 6. Jechał trumną na kołach, to teraz trumną zejdzie do piachu.

Kursy walut

 • USD 4.4911zł -0.34%
 • GBP 5.4564zł 0.76%
 • EUR 4.6892zł 0.45%
 • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej