Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zakończyły się poszukiwania zaginionej mieszkanki Kraśnika. Kobieta nie żyje

W sobotę doszło do zaginięcia mieszkanki Kraśnika, kobieta ostatni raz widziana była w Lublinie. Dzisiaj policjanci poinformowali, że poszukiwania 53-latki zostały zakończone.

Do zaginięcia 53-latki z Kraśnika doszło w sobotę rano. Kobieta około godziny 6 opuściła miejsce zamieszkania przy ul. Granicznej i od tamtej pory kontakt z nią się urwał.

Policjanci ustalili, że kobieta widziana była w rejonie ronda Honorowych Krwiodawców w Lublinie, w sobotę około godziny 16. Istniało realne zagrożenie dla jej życia i zdrowia.

W poniedziałek rano kom. Andrzej Fijołek z KWP w Lublinie poinformował, że poszukiwania zaginionej 53-latki zostały zakończone. Niestety kobieta nie żyje. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności śmierci kobiety.

Zakończyły się poszukiwania zaginionej mieszkanki Kraśnika. Kobieta nie żyje

(fot. nadesłane Bartosz)

Autor: redakcja

9 komentarzy

 1. Takie źycie , nie kaźdy radzi sobie z problemami , sam wiem jak to jest. Nie raz człowiek ma juź dość wszystkiego, ja stawiam sobie cele , byle by nie myśleć o przygnębijących chwilach.Depresja to cichy wróg człowieka.

  • Depresja to przede wszystkim choroba która jest bardzo śmiertelna. I tu nie chodzi często o nieradzenie sobie z problemami tylko depresja rodzi problemy nawet tam gdzie ich nie ma. Człowiek zdrowy nigdy nie zrozumie kogoś z depresją. Człowieka z depresją zaczyna wszystko przerastać, a głębokiej depresji problemem staje się nawet wyjście z domu. Nie można mylić depresji z problemami życia codziennego. Jeśli ktoś wybiera śmierć tzn że uważa że to najlepsze rozwiązanie swojej sytuacji – to obrazuje w jakich skrajnych emocjach taka osoba musi być.

   Składam wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym. Wiem co przeżywają.

  • Depresję przede wszystkim trzeba leczyc jak kazda inna chorobę. I to skutecznie.

 2. Pisanie i mówienie o takich dokonaniach jest czynnikiem wyzwalającym reakcję potencjalnych kandydatów.

 3. To się budowlańcy z rana zdziwili

 4. Znowu samobójstwo przez targnięcie się .Amen.

 5. Ja tez tak skończę bo mam dosyć Polski ludzi i Covodu

 6. Hej że hola hola holala

  Wszyscy mamy źle w głowie ze żyjemy

 7. Być może najbliżsi wiedzieli że coś niepokojącego się stało… Może w najbliższej rodzinie zbrakło osoby od której ta pani dostałaby wsparcie, ciepłe słowo. Nie znałam tej pani osobiście jednak jej historia mnie przejęła…. To nie jest łatwa decyzja. Oby w innym świecie dostała Pani dużo ciepła.