Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Zakończyły się poszukiwania zaginionego 4-latka. Chłopiec niestety nie żyje (zdjęcia)

Po pięciu godzinach od zaginięcia odnaleziono ciało 4-letniego chłopca, którego w okolicach Burca poszukiwało kilkadziesiąt osób. Chłopiec utonął.

38 komentarzy

 1. Wielka tragedia dla rodziny. Wieczny odpoczynek racz mu dać panie.

 2. Spoczywaj w spokoju.. Wyrazy wspolczucia dla rodziny.

 3. dgi a ty na przyszłość się nie odzywaj ….

  • Dlaczego? Jeśli ktoś publicznie zwraca się do Boga, to chyba powinien okazać Mu szacunek?

   • Twój bóg jest naprawdę tak małostkowy że obrazi się za napisanie z małej litery? Faryzeusz z Ciebie z wiarą na pokaz.

 4. Ciekawe ile rodzice teraz dostana za nie pilnowanie dziecka,ten kto widział 4 latka w poblizu stawów też się nie domyślił ze coś jest nie tak że sam spaceruje.Szkoda dziecka przez nieodpowiedzialność dorosłych.

  • Ciekawe czy rodzice byli trzeźwi…..po ostatnim zaginięciu chłopca który też utonął wieszali psy na ojcu bo był pod wpływem.
   Ciekawe czy tu rodzice nie byli….ciekawe co byście powiedzieli jak by byli pijani.
   Dziecko ewidentnie nie dopilnowane. Można rodzicom współczuć ale po części to też ich wina. Jak można zostawić małe dziecko samo i z otwartą brama.

   • Przy takim czymś wystarczy chwila nieuwagi a skoro brama była otwarta to chłopiec mógł wyjść momentalnie. Raczej znał te tereny i wiedział gdzie się kierować. I nie trzeba tu obwiniać rodziców… Szczere wyrazy współczucia dla rodziny ?

    • „a skoro brama była otwarta”
     Co za idiota zostawia otwartą bramę?
     Mam dwa psy i wiem żeby bramę zamykać bo polezą gdzieś i samochód je potraci. Albo ktoś mi je zwyczajnie ukradnie bo to dwa piękne i skrajnie ufne amstaffy. Dbam o nie bardziej niż ci „rodzice” o latorośl.

     ” I nie trzeba tu obwiniać rodziców…”
     A kto bramę zostawił roz*****. Sąsiad?

    • Serio, serio? Momentalnie? I „momentalnie” oddalił się na około 300 metrów? Jak wynika z wpisów na forum dziecko miało deficyty funkcjonalne (autyzm), więc logiczne jest pytanie jak rodzice sprawowali opiekę?

   • Odpowiedź Xyz.
    Dziecko nie było same to po pierwsze, a po drugie po co się udzielają ludzie którzy nie znają całej prawdy, z tego co ja wiem to matka dziecka opiekowała się nim bardzo dobrze dziecko nie było zaniedbane a to że się zdarzyła tragedia to już raczej nie jest wina rodziców tylko jest to dla nich stracenie sensu życia ponieważ kochali dziecko, rodzic mógł być sam z dzieckiem może musial coś zrobić a w tym czasie dziecko wyszło.
    Dlatego proszę rodziców nie obwiniać bo nie jest znana prawda…

    • Wystąp z wnioskiem o przyznanie nagrody „madce”! Zajmowała się przecież dzieckiem bardzo dobrze! Co tam, że czterolatek sam wychodzi poza posesję: toż to norma w tamtych stronach: bo Łuków i okolice, to stan umysłu niestety a nie lokalizacja geograficzna!

  • „Ciekawe ile rodzice teraz dostana za nie pilnowanie dziecka”
   Nic. Pilnowanie dziecka nie jest w modzie w dzisiejszych czasach. Nie szukaj daleko-spójrz na ulice. Jak wygląda dzisiaj „wychowanie”. Smartfon w łapę i róbta co chceta. Społeczeństwo nad skrajnie nieodpowiedzialnymi „rodzicami” będę się litowało, bo takkkaaaa tragedia, trzeba współczuć nie oceniać. Zielone światło dla innych pseudo rodziców. Po co wyciągać wnioski,po co myśleć skoro banda empatycznych półgłówków w razie tragedii (której można było uniknąć) pogłaszcze po główce.

   • Nie jest w modzie, ale jest w kodeksie karnym. Poczytaj

    • ABC
     Znam kodeks karny. Ale znam tez podejście sądów do głupoty rodziców. Im ktoś głupszy tym bardziej się go żałuje, co daje zielone światło do olewki innym. Malutkie dziecko+otwarta brama+staw niedaleko= każdy wie…
     Zero podstawowych procesów myślowych w głowach-o swoje psy dbam bardziej niż niektórzy „rodzice” o własne dzieci.

   • Nawet nie trzeba wychodzić z domu. Szukasz filmów z protestu i zobaczymy pokolenia tak wychowane.

   • Drogi „Człowieku”, proszę nie wyciągać pochopnie wniosków dotyczących „stanu umysłu osób zamieszkujących Łuków i okolice”. Można się rozczarować. Z pozdrowieniami – łukowianka.

 5. Współczucia dla rodziców. Tragedia.

 6. Nie kąsaj synu, wystarczy cierpienia, idź pokutuj teraz.

 7. Do ja.Masz rację.Miałem to samo napisać.Właśnie ktoś widział i zero reakcji.

  • Jezeli ktos widział to wystarczyło proste pytanie,co tu robisz sam,jak masz na imię ,gdzie jest Twoja mama,albo chociaż telefon na 112 to nic nie kosztuje,dziecko i rodzice moze by sie strachu najedli ale dziecko by żyło a rodzice nie musieli by teraz przeżywać takiej tragedii.

 8. Jedni brama otwarta, choć dziecko na posesji, w dodatku z autyzmem, a drugi widział dziecko samo nad stawem ale bez reakcji. Dziecko jeszcze nie myśli jak dorosły, ale co zrobić jak dorośli wokół też nie myślą?!

 9. Wielka tragedia ludzie zastanówcie się co piszecie postawcie się na miejscu tych rodziców to będzie im toważyszyło do końca życia będą mieli przed oczami do grobowej deski dla nich życie bez tego dziecka będzie największą karą

  • a mozne zaczniej pisac z sensem uzywac interpunkcji skoro niedopilnowali dziecka to ich wina ogólnie g)upoty ludzkiej bo bycie głupim i podatnym na manipulacje jest w modzie a kto taki nie jest jest uznawany za zacofanego

   • Co Tobie da że będziesz tych ludzi osądzał od najgorszych? Nie wywyższaj się że swoją mądrością, bo samo to już źle o Tobie świadczy.

Z kraju