Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wyszedł rano z domu i zaginął. Szukało go ponad 100 osób

W środę ponad 100 policjantów wspólnie ze strażakami i okolicznymi mieszkańcami poszukiwało zaginionego 34-latka. Mężczyzna został odnaleziony w godzinach wieczornych.

Wczoraj wieczorem policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 34-letniego mieszkańca gminy Abramów. Mężczyzna w godzinach porannych wyszedł z domu w nieznanym kierunku. Rodzina próbowała odnaleźć mężczyznę na własną rękę, a następnie powiadomiła policję.

W akcji poszukiwawczej brało udział około 100 policjantów z lubartowskiej komendy, ponad 30 strażaków ochotników z Ochotniczych Straży Pożarnych oraz funkcjonariusze PSP w Lubartowie, którzy sprawdzali tereny używając do tego quadów, 2 przewodników z psami tropiącymi z KPP w Radzyniu Podlaskim oraz okoliczni mieszkańcy.

Na szczęście przed godziną 22 mężczyzna został odnaleziony kilka kilometrów od miejsca zamieszkania. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Śmieszny artykulik;) autor chyba zapomniał dodać dlaczego w ogóle go szukano zaraz po wyjściu z domu. Ja też w godzinach porannych wychodze z domu, zazwyczaj udaje się do pracy, a pan zapewne jest chory, niewidomy czy coś.

  • Kuba bez głupiego uśmiechu na piwie

   Zapewne tak, inaczej policja nie zaczeła by tak szybko poszukiwań.

 2. Chłop wyszedł z domu i od razu zgłoszono zaginięcie? Nie rozumiem.. może zrobił sobie tylko spacer

 3. Zaraz kim jest rodzina zaginionego ,że poszukiwania gościa rozpoczęto po kilku godzinach jak wyszedł z domu? Czy komendant posterunku ma z nimi 'układy’ , może sam nie wiedział co robi zamiast trzymać się procedur i podjąć poszukiwania po 48 godzinach. A może poszukiwany jest niebezpiecznym czubem , który zagraża wszystkim kogo zobaczy? Odpowiedzi na te pytania wyjaśnią niesłychaną nadgorliwość Policji i ganianie po polach 100 ludzi za matołem który wyszedł na spacer.

  • Nie ma takich procedur. 48 godzin to bajka dla niegrzecznych Gelów.

   • To po 24H ale nie na pewno KILKA GODZIN PO WYJŚCIU Z DOMU. Więc nie filozofuj tu mądralo bo i tak mam racje!

    • Przeczytaj pierwszy komentarz Gelu i pomyśl może się uda wywnioskować skąd akcja na tak szeroką skalę .