Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wypił pół litra wódki i zasnął w taksówce. Obudzili go policjanci, musiał szybko zorganizować pieniądze

Nietypową interwencję przeprowadzili w poniedziałek funkcjonariusze policji z Puław. Na parking policyjny przyjechał taksówkarz, którego pasażer podczas jazdy wypił butelkę wysokoprocentowego alkoholu i… zasnął. Ponieważ nie udało się go obudzić, taksówkarz zwrócił się o pomoc do policjantów.

Do zdarzenia doszło wczoraj rano. Do komendy w Puławach przyjechał taksówkarz zgłosić nietypowy problem. Okazało się, że jego pasażer w trakcie jazdy wypił półlitrową butelkę wódki i zasnął. Taksówkarz, nie mogąc go dobudzić, podjechał do komendy z prośbą o wezwanie pomocy.

Policjanci wezwali na miejsce zespół ratownictwa medycznego, zaś do przyjazdu ratowników samodzielnie próbowali wybudzić śpiącego mężczyznę. Okazało się, że nie potrzebował on pomocy medycznej.

25-latka bardzo szybko otrzeźwiła informacja od policjantów. Gdy mundurowi go wylegitymowali okazało się, że mieszkaniec powiatu siedleckiego był poszukiwany do odbycia zastępczej kary aresztu za niezapłaconą grzywnę.

Gdy do mężczyzny dotarło, że ma trafić za kratki, natychmiast doszedł do siebie i zorganizował pieniądze na opłacenie grzywny. Zapłacił również za kurs taksówką.

(fot. pixabay.com)

10 komentarzy

  1. Jak myślicie, te białe tabletki które ksionc wkłada do buzi w kościele to długo trzymają ?

  2. Jastrząb skurczywyk

    Ciekawe czy wcześniej nie wykorzystał jej seksualnie jak nie kontaktowała do ginekologa trzeba pierwsze sprawdzic czy gwałtu nie było tak raptownie na policję by pojechał dziwne raczej se ulżył a potem kota do góry nogami

  3. Relikt komuny do zaorania

    Mogli go odwieźć na lubelską izbę wytrzeźwień, tam zgodnie z tradycją by dostał prądem po klejnotach.

  4. Podobno ten lewak na końcu zsikał się w spodnie.

  5. Chłop wpadł jak śliwka w kompot

  6. Czy za ekstra kurs na policję to też zapłacił?

Dodaj komentarz

Z kraju