690 680 960

Wjechała w oczekującego na możliwość skrętu forda i wpadła do rowu. Wszystko nagrała kamera (zdjęcia, wideo)

Pod okiem kamery zderzyły się dwa samochody osobowe jadące drogą z Choin w kierunku Krasienina. Jedna osoba trafiła do szpitala. Wstępnie ustalono, że przyczyną była nieostrożność kobiety jadącej citroenem.

22 komentarze

 1. Kolejna *** w białym samochodzie… to już nawet przestaje dziwić.

 2. no [email protected] możecie zaczać napierd.. za baby za kółkiem

  • Ogromną większość wypadków powodują chłopy! Widać, że kosza dostałeś i masz uraz do kobiet :DDD

 3. Jak powiedział ksiądz czy nie za,,,takie coś.

 4. Dlatego warto, nalezy, patrzeć na drogę bo i sekunda-dwie nie patrzenia na drogę wystarczy aby doprowadzić do takiego zdarzenia. Do tego dodam jeszcze odległośc i predkość tzn ta pierwsza wieksza a ta druga mniejsza. Takie proste ale dla zbyt wielu nie do ogarniecia przez ich głupotę i nonszlancję.

 5. Ja bym się nie odważył skręcić w lewika na trasie bez wydzielonego pasa jak by za mną jechała babka.

 6. Nie no, wszyscy jadą prosto, a temu się skręcać zachciało

 7. tu się puknie, tam się sztuknie i forda Ka będzie jak nowy, można będzie kupić na olxsie

 8. Dobrze pisze. Tych z nonszalancją na tamtej drodze sporo. Ale kto bogatemu zabroni? Jedzie jak chce…

 9. Miejmy nadzieje ze po wyjsciu ze szpitala za kierownice już nie wsiądzie .Na filmie widać ewidentnie ze przywalila z prędkoscią „przelotową” czyli w ogóle nie hamowała .Jednym usprawiedliwieniem moze być tylko utrata świadomosci podczas jazdy ,ewentualnie zabawa telefonem ,choc w tym drugim przypadku to o usprawiedliwieniu nie może byc mowy

 10. Niestety nikt tu z „madrych” komentujacych nie wie co spowodowalo ten wypadek wiec niech sie zamknie! Nie wiesz jak bylo to nikogo nie obrazaj, nie wiesz co ciebie jutro spotka!

  • Serdecznie ci życzę spotkania z taka idiotką na przejściu dla pieszych. Bez względu co było przyczyną. Kobiety same sobie zapracowały na opinie tłuków i brak szacunku. Może dlatego obecny rzad doprowadzi do tego ze będziemy siedziały w zagrodach? Szkoda tylko że przez takie co na prawdę powinny w tych zagrodach siedzieć będą cierpiały wszystkie bez wyjątku!

   • Przykre jest to że masz rację. Przy coraz lepszym dostępie do informacji coraz mocniej widać dysproporcje w opanowaniu sztuki prowadzenia auta. Mimo takiej przewagi ilościowej facetów za kółkiem.

   • To siedź w zagrodzie i się nie wypowiadaj, bedzie milej. Zdecydowanie.

    • Ależ „Hrabianko” po jednym zdaniu widzę ze tam jest TWOJE miejsce… i tłuka z artykułu. I wszystkich wam podobnym pracującym na ośmieszanie ogółu kobiet.
     Feministki które od lat walczą o „uwolnienie c*p”, żeńskie końcówki i inne bzdety a przełomu w walce o nasze prawa nie ma od lat, a jest coraz gorzej. Projekt który zakłada mordowanie kobiet w ciąży poszedł dalej-oporu ze strony tobie podobnych babsztylów w sejmie nie było.
     Oby tak dalej-zresztą żeby zrozumieć o co chodzi trzeba mieć jakieś procesy myślowe i podstawowe kojarzenie faktów-sądząc po twoich dennych wypowiedzieć na forum, zwykłym bełkocie i szczekaniu pozbawionym sensu i (uwaga trudne słowo) argumentacji- i tak nie nie rozumiesz dopóki nie obudzisz się w burce…

  • Ale co tu tłumaczyć : przywaliła w stojący samochód. A powód typu telefon, zasłabnięcie, czy brak skupienia to prosta droga do utraty prawka.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas