Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

W czwartek ruszają rozmowy o nowym stadionie żużlowym w Lublinie

W czwartek (1 grudnia) rozpoczynają się konsultacje społeczne koncepcji nowego wielofunkcyjnego obiektu sportowo-rekreacyjnego z funkcją stadionu żużlowego. Rozpocznie je otwarte spotkanie z mieszkańcami w Ratuszu (pl. Łokietka, sala nr 2) o godz. 17.00. Można będzie ocenić planowane zagospodarowanie terenów zielonych oraz zaproponowane przez projektantów rozwiązania architektoniczne.

25 komentarzy

 1. Za chwilę się zacznie, że po co wywalać pieniądze, że nie potrzebny i jeszcze tysiąc powodów. Może nie dla Ciebie, ale twoje dzieci lub wnuki kiedyś pójdą na stadion i powiedzą , że w Lublinie mamy piękny stadion żużlowy z prawdziwego zdarzenia a nie pamiętający swoją świetność stadion przy Al. Zygmuntowskich.

 2. Są bardziej potrzebne inwestycje niż ten zasmarkany stadion..!!

 3. To dołoż się do tej inwestycji z własnej kieszeni..!

 4. Ten stadion tak potrzebny jak wrzód na tylku…

 5. Stanowcze NIE dla stadionu.

 6. a ja zachodzę w głowę jak to możliwe żeby SAM projeet kosztował 7,5 mln zł!!! to jest chore! ktoś mega grubą kasę przytulił ! no ale co się dziwić przykład idzie z góry! Peło wydało 250 mln zł ( ćwierć mld!) zł na „projekt elektrowni atomowej! gdzie nawet jedna cegła nie stoi! Tak proszę państwa „kradnie” się w białych rękawiczkach! skandal chore nie’rządy !

  • Sasinowe 70 baniek na koperty ci nie przeszkadzają?

  • Taki bardzo „oburzony”?
   To ile kosztowało wybudowanie elektrowni w Ostrołęce tylko po to, aby ją wyburzyć?

  • Tak – przykład idzie z góry, aktualnej góry.
   A przejedzenie środków ze sprzedaży praw do emisji CO2 nie razi? To były miliardy i to grube!
   El atom jest potrzebna i gdyby obecna władza nie przespała tematu już byśmy byli w trakcie budowy. Oni się obudzili jak zwykle z ręką w nocniku i znów będziemy spóźnieni. No ale rowek sobie wykopali – tylko jak zwykle po nic. Ale kto miał przytulić kasę ten przytulił.

 7. Komu to potrzebne?

 8. no tak to może pomnik smoleński

 9. NIE dla stadionu 300m od bloków. Płócienny dach ma chronić przed hałasem, kit wciskajcie pod biurka w magistracie. 4 kamikaze jeździ w kółko a 100 wariatów drze gęby z tego powodu na wiochę z tym

 10. Jak zrobić wał pod koniec kadencji.

Z kraju