690 680 960

14 komentarzy

 1. Ochłodę dałyby drzewa i mniej betonozy

 2. A mówią żeby wodę oszczędzać. Te kurtyny to głupota. Marnotrastwo wody która odparuje z tego betonu.

 3. Z betonowaniem miast i tworzeniem kurtyn wodnym jest tak, jakby komuś zamurować w chałupie drzwi i okna, ale światłowód podciągnąć.

 4. Najpierw wydanie milionów złotych na wycinanie drzew i zrobienje wszędzie chodniki i place z kostki i betonowych płyt potem wielki upał i marnowanie wody gdzie normalny mieszkaniec ma oszczędzać wodę. Gdzie logika, gdzie planowanie? Nie wstyd spojrzeć potem mieszkańcom w oczy, że tak się rządzi i potem co wybory to znów wychodzimy do ludzi pokazujemy się a po wyborach sorki nie mam dla was czasu mam kolejne głupie pomysły do zrealizowania a potem głupsze do ich naprawienia jak te kurtyny wodne do ochłodzenia. Normalnie super zróbmy problem a potem rozwiążmy go pośrednio tworząc kolejny.

 5. Chcieli wszechobecnych bloków asfaltu kostki brukowej powycinali drzewa krzewy to teraz ciut mocniej grzeje a efekty betonowej głupoty widać

 6. ha ha na wsi jest super

 7. A taka ładna betonoza, ławeczki co by se żule miejscowe miały gdzie spać. Rewelka.

 8. Trzeba asfalt wylać bo ten beton się tak nie nagrzewa. I jakieś drzewka widać o zgroza. WYCIĄĆ !!!

 9. Obczajcie tę kurtynę pod leklerkiem na zana. Mgiełka leci, i to aż na jezdnię, ale cieknie z niej po chodniku, aż na przejście. Trzeba brodzić w kałużach!

 10. Jak to dobrze że wprowadziłem się na wieś z tego dziadostwa inspiracji.

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas