Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie BMW z peugeotem na rondzie przy Makro. Jedno z aut wjechało na bariery (zdjęcia)

Sobota na ulicach Lublina przebiega pod znakiem wypadków i kolizji na rondach, które z nich słyną. Było już rondo z pniakiem, Mohyły, a teraz dwa auta zderzyły się przy Makro.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 19 na rondzie Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Krańcowej zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i peugeot.

Jak nam przekazano, kierowca jednego z aut wyjeżdżał z ul. Krańcowej i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. W wyniku zderzenia, peugeot wjechał na bariery energochłonne.

Podróżujące pojazdami osoby nie wymagały interwencji medycznej. Uczestnicy kolizji postanowili porozumieć się bez udziału policji. Nie ma większych problemów z przejazdem.

6 komentarzy

 1. I znowu bmw

 2. Bez udziału policji? A za uszkodzoną barierkę kto zapłaci i na jakiej podstawie?

 3. Ja być obca krajowca i se myśleć, że:

  Jedno z aut wjechało na bariery – to nie tylko trzeba umieć, ale mieć pewną dozę talentu.
  Ale w co miał wjechać, jak w okolicy żadnego drzewa.

 4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  To prawo się zmieniło,bo kiedyś po kolizji człowiek się rozglądał,czy nadjedzie z którejś strony radiowóz -bo zaraz mandat i punkty.Prawo się zmienia, można mieć kolizję i poprosić policję,by nie interweniowała

 5. Czas aby na tych rondach pojawiła się sygnalizacja świetlna skoro nie umieją tam jeździć. Jak trzeba będzie to i co 50m niech Pan Krzysztof Żuk zrobi.

 6. 50:50 grind

Dodaj komentarz