Ul. Kosmowskiej: Za szybko na łuku. Alfa romeo uderzyło w metalowe bariery

W środę wieczorem na ul. Kosmowskiej w Lublinie auto wypadło z drogi i uderzyło w metalowe bariery. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 19 na ul. Kosmowskiej w Lublinie. Młody kierowca jadąc autem marki Alfa Romeo ul. Kosmowskiej w kierunku ul. Północnej, na łuku drogi za skrzyżowaniem z ul. Kurantową, stracił panowanie nad pojazdem po czym uderzył on w metalowe bariery odgradzające jezdnię od chodnika.

Na miejscu interweniowała policja. Jak przekazał mundurowym kierowca, jadąc w dół w stronę ul. Północnej na jezdni w pewnym momencie zobaczył kota. Nagłe hamowanie sprawiło, że pojazd wpadł w poślizg.

W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut ruch odbywał się wahadłowo.

2015-11-11 20:57:43
(fot. lublin112.pl, nadesłane Lakecik)

28 komentarzy

  1. Siem wyklepie, barierki naprostuje. A sierściuchy je_ne coraz bardziej bezczelne w tym mieście. Szkoda, że spod teatru pouciekały, bo tam myśmy z Gumiakiem więcej do naprawiania mieły – a tak szpachla, wyciąganie – nudy na pudy.
    A te ładwokaty od kotuf to coraz lepej jeżdżom – jak tak dalej pójdzie to filiem bedziem musiely z Gumiakowatym łotworzyć, coby wszystkie klyjenty zadowolone były.

  2. i znowu LU- swoją drogą jak to możliwe że spowodował wypadek, przecież lublinianie to najlepsi kierowcy na świecie

    • U siebie jest to Mu wolno wjeżdżać w co chce. LSW czy inne LUB niech pilnują drogi i barierek o ile są w swojej wsi a od miasta to trzy ptaszki w bok.

  3. Skad wiecie ze to byl LU. Na zdjeciach tego nie widac. Moze to byl LUB. Swoja droga, wdlug mnie w rankkingu kierowcow „debili” prowadza kierowcy z LUB tuz przed LKS i LKR. Zgodzicie sie ??

  4. Podręcznikowy kubica; też kosi barierki i do mety nie zawsze dojedzie. Uczeń będzie miał gorzej- komunikacja publiczna- miszcza wożą i kolejną furę do kasacji dają; dodatkowo słono za to płacąc.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!