Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Kosmowskiej: Za szybko na łuku. Alfa romeo uderzyło w metalowe bariery

W środę wieczorem na ul. Kosmowskiej w Lublinie auto wypadło z drogi i uderzyło w metalowe bariery. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

28 komentarzy

  1. Siem wyklepie, barierki naprostuje. A sierściuchy je_ne coraz bardziej bezczelne w tym mieście. Szkoda, że spod teatru pouciekały, bo tam myśmy z Gumiakiem więcej do naprawiania mieły – a tak szpachla, wyciąganie – nudy na pudy.
    A te ładwokaty od kotuf to coraz lepej jeżdżom – jak tak dalej pójdzie to filiem bedziem musiely z Gumiakowatym łotworzyć, coby wszystkie klyjenty zadowolone były.

  2. i znowu LU- swoją drogą jak to możliwe że spowodował wypadek, przecież lublinianie to najlepsi kierowcy na świecie

    • U siebie jest to Mu wolno wjeżdżać w co chce. LSW czy inne LUB niech pilnują drogi i barierek o ile są w swojej wsi a od miasta to trzy ptaszki w bok.

  3. Skad wiecie ze to byl LU. Na zdjeciach tego nie widac. Moze to byl LUB. Swoja droga, wdlug mnie w rankkingu kierowcow „debili” prowadza kierowcy z LUB tuz przed LKS i LKR. Zgodzicie sie ??

  4. Podręcznikowy kubica; też kosi barierki i do mety nie zawsze dojedzie. Uczeń będzie miał gorzej- komunikacja publiczna- miszcza wożą i kolejną furę do kasacji dają; dodatkowo słono za to płacąc.