Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Uderzył w tył skręcającego forda. Po chwili uciekł z auta

Wczoraj po południu na skrzyżowaniu ul. Piaseckiej z al. Tysiąclecia w Świdniku doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. Kierowca jednego z pojazdów uciekł chwilę po kolizji.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16:30 na skrzyżowaniu ul. Piaseckiej z al. Tysiąclecia w Świdniku. Kierowca pojazdu marki Renault jadąc w kierunku Piask uderzył w tył skręcającego w prawo auta marki Ford. Chwilę po zderzeniu obu pojazdów kierowca renaulta uciekł.

Na miejscu interweniowała policja. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Policjanci poszukują mężczyzny, który kierował renaultem.

2017-07-15 11:45:25
(fot. nadesłane)

14 komentarzy

 1. Mógł szybciej skręcać. Niektórzy się tak babraja ze skrecaniem jakby do tego potrzebne było zatrzymanie pojazdu. Na czasami szlag trafia na taka lajze

  • Mnie szlag trafia jak jedziesz pustą prostą drogą, a auto przed tobą jedzie ze stałą prędkością, nagle hamuje, a potem przyśpiesza i znów jedzie normalnie ( nie i nie chodzi tu o zemstę bo costam). Nóż się w kieszeni otwiera.

  • Na wsi się jeździ tak: najpierw w lewo do lewej krawędzi pasa, a potem powolutku w prawo bo wjazd na podwórko wąski, a traktor szeroki i jeszcze przyczepę ciągnie. Nawet jak się przesiąść z traktora na Forda, to nawyki pozostają.

  • bo mu wolno

 2. Takich kierowców to tylko nie pozdrowić normalnie…. nie wiem czy wiecie, że można to zrobić na takiej stronie 😀 dziś ją znalazłam: [spam] fajna, już korzystałam

  • Już się cenzor w redakcji zmienił i adres zamazał. Czyżby ten co z opozycją sympatyzuje?

   • Czyżby ten co z opozycją sympatyzuje?
    On chyba sympatyk i fan PiSu

    • Redaktorze cenzorze. Tylko ty możesz rozwiązać ten spór. Tylko nie pisz o bezstronności. Z kim sympatyzujesz?

 3. W szoku to on nie był ale napity naperwno !

 4. czy uciekł to tylko stwierdził ten z przodu a jak było naprawde nie wiemy, może poszedł nie wiedząc co sie stało. różne są przypadki.

 5. a skąd wiesz OLO

 6. Bo jakby był nie pijany to by nie uciekał i nie ukrywał swego stanu — zawsze tak jest

 7. Kasia, Mysza, Andzia i gość – macie naprawdę idiotyczne pojęcie o ruchu drogowym.
  1. Zatrzymywanie przed skrętem mnie też irytuje i nigdy tak nie robię.
  2. Sygnalizuję przepisowo skręt na conajmniej kilkanaście metrów przed skrzyżowaniem a nie w momencie skręcania.
  3. A klient był napity bo dowód osobisty, prawko i dowód rejestracyjny zabrał ale dokumenty z danymi adresowymi (takie jak dokument sprowadzenia samochodu z zagranicy czy wezwanie do sądu w Rzeszowie) zostawił w samochodzie.