Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Trzecia dawka szczepionki przeciwko COVID-19. Jest stanowisko Rady Medycznej

Jest decyzja Rady Medycznej w sprawie dopuszczenia trzeciej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. O rekomendacji poinformował minister zdrowia Adam Niedzielski.

25 komentarzy

 1. I co dalej? 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, aŁdi, -, = , Backspace, Num Lock, itd.

  • do skutku czyli aż utracisz swoją naturalną odporność i staniesz się niewolnikiem szczepionek na wszystko… czyli niewolnikiem korporacji farmaceutycznych… i wtedy dowiesz się ile kosztuje szczepionka…

 2. Skoro wśród osób hospitalizowanych z powodu Covid-19 zaszczepieni dwiema dawkami stanowią 1-2% ogółu chorujących, to po co trzecia dawka szczepienia? Trzeba uodpornić tych, którzy nie dostali żadnej dawki i nie mają wytworzonych przeciwciał, a nie tych, dla których epidemia nie stanowi większego zagrożenia.

  • Jesteś bagiem to widać, słychać i czuć. Czytaj aż pojmiesz czyli do us…. śmierci.

   • niesamowite jak niezaszczepieni przetrwali 1,5 roku szalejącej „zarazy” śmiercionośnego wirusa…
    aaaaaaaaaaaaaaahahhahahhahahah
    LU ale ci TV zryła banie że hej…

  • Jaka szkoda że jest odwrotnie – prawie wszyscy chorujący to zaszczepieni. ADE – zaszczepienie powoduje mutacje i osłabienie organizmu, i ludzie padają jak muchy.

   • Micho chyba ci walnęło w dekielek? Powinni ci odebrać net na rok bo jak widać zaszkodził ci na głowę.

 3. Kolejne wciskanie kitu kolejna szopka.

 4. 3 razy więcej umiera osób na raka niż na covid i szczepionki na to nie ma i cisza w mediach.

  • na chorych na raka jest już niezły zarobek to trzeba bbyło jeszcze znaleźć sposób żeby konkretnie zarobić na zdrowych… ot cała plandemia…

  • Jak będziesz wył pod respiratorem to napisz nam ile umiera na raka. Idiota do lochu.

 5. Robienie z ludzi wariata
  Na wiosnę będzie 4 dawka

  • I w dodatku ten sam preparat, a nie unowocześniony na nowszy wariant. Już tak podają w Izdarelu. Może 5ta dawka zadziała, a jak nie to brać 10tą, ruszać, tv powiedziało że tak trzeba.

 6. Poczytajcie ile fajzer juz zarobił na szczepionkach…
  Albo powiem wam.
  30 miliardów dolarów!
  A to dopiero początek.

 7. Niestety Już do śmierci będziecie się musieli szczepić .

 8. Tylko teleporady i zamknięte przychodnie mogą nas uratować… Poniżej cytat komentarz do tabeli 3 „Zgony według przyczyn” (dane GUS str. 4):
  „Zmiany w umieralności pozostają w ścisłym związku ze zmianami w strukturze przyczyn zgonów. Według wstępnych danych o zgonach za 2020 rok – podobnie jak w latach ubiegłych – głównymi przyczynami zgonów były choroby układu krążenia i choroby nowotworowe; obie grupy odpowiadały za blisko 60% wszystkich zgonów. W stosunku do roku 2019 udział ten obniżył się o prawie 7%. Podobne spadki obserwujemy niemal we wszystkich klasach przyczyn zgonów. Zmiany te są pochodną pandemii, w wyniku której w 2020 roku zmarło w Polsce niemal 41,5 tys. Osób, z czego zgony z powodu COVIT-19 stanowiły blisko 9% wszystkich zgonów.”

 9. Jest podaż, to i popyt być powinien… A ponieważ w Polsce króluje socjalizm a nie kapitalizm, to popyt trzeba generować sztucznie.

 10. Aaaałłłaa!!! tylko nie w szepionke…

Z kraju