Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek we mgle. Nie żyje 27-letni pieszy (zdjęcia)

27-letni pieszy zginął w tragicznym wypadku, do którego doszło wczoraj w miejscowości Chotyłów w powiecie bialskim. Mężczyzna wszedł na jezdnię, wprost przed jadące auto. Jak się okazało, pieszy nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych, a do wypadku doszło podczas mgły.

W piątek około godziny 18:20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszego, do którego doszło w miejscowości Chotyłów.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 27-letni mieszkaniec gminy Piszczac, wszedł na jezdnię wprost przed nadjeżdżające audi, którym kierował 53-letni mieszkaniec gminy Piszczac. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, 27-latek poniósł śmierć na miejscu. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca auta osobowego był trzeźwy.

Jak ustalili mundurowi, do zdarzenia doszło poza terenem zabudowanym, w miejscu nieoświetlonym, a równolegle do jezdni znajdowała się droga dla pieszych i rowerów, zaś w chwili wypadku panowała mgła. Dokładne okoliczności i przyczyny tragicznego w skutkach zdarzenia są ustalane pod nadzorem prokuratora.

Tragiczny wypadek we mgle. Nie żyje 27-letni pieszy (zdjęcia)

(fot. Policja Lubelska)

20 komentarzy

  1. politycy apelują o oszczędzanie prądu, a dzisiejszej nocy znowu czas przestawiamy i szybciej zrobi się ciemno, ot polityka.

  2. On po prostu widział i szedł w stronę światełka we mgle.

  3. tragedia spoczywaj w pokoju

Z kraju