Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na drodze wojewódzkiej nr 835. Nie żyje młody mężczyzna (zdjęcia)

W niedzielę nad ranem na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje młody mężczyzna. Droga w rejonie zdarzenia nadal jest zablokowana.

34 komentarze

 1. Roztargnienie i pośpiech to domena młodych kierowców.

 2. ,aa,boKrzycho.paPj

  Jadąc wczoraj do Lublina na płac litewski ,też mnóstwo samochodów z podporządkowanych dróg mi się włączało do ruchu i ja zawsze obserwuje dokładnie i zwalniam troszkę i tylko obliczamy i przewiduje sytuację która może się zdarzyć,ale taki mlekowoz to trudno zatrzymać czy też zrobić unik

  • Takie jołopy myślą,że jak wyjedzie przed tobą,to wszystko w porządku. Co dzień spotykam takich na dawnej krajowej 17 na skrzyżowaniu z drogą na Tomaszowice.

 3. Wieś tuning rozpoczął nowy rok z przytupem.

 4. Nikt nie mówi o kierowcy cysterny, facet o 4nad ranem pracował gdy większość z nas imprezowała i jeszcze ktoś mu wyjechał. Mam nadzieję że nic mu się nie stało. Może być Nowy Rok a mleko i tak trzeba przewieść na tym polega odpowiedzialność.

 5. Nocne odprężenie, pusto, głucho, sylwester już nikt pewnie o tej porze nie jeździ, a to właśnie w nocy trzeba zachować szczególną ostrożność .

  • To właśnie w nocy kierującym rozum odejmuje. Wielu nie potrafi zauważyć znaku STOP ani używać hamulca.

 6. Oczywiście to dzięki Bogu, kierujący audi poniósł śmierć na miejscu.
  Nie będą go ciągać po sądach, dochodzić, domniemać, karać…

 7. Michał Obojnak Lsw RS6

  Bo mnie mamuśka zawsze mówiła, pchaj tłusty zad gdzie się da i nie da.

 8. Szrotmistrz (dyplomowany)

  Myślę, że tego audi, nawet najlepszy układacz puzzli nie da rady poskładać.

  • Myślę że ktoś je poskłada, na pewno będą z niego jakieś części. Policja potrzyma na parkingu a później odda i cyk na złom. Już nie jedno auto z wypadku widziałem na złomie które widziałem na lublin112

 9. jest bezpieczniej

  Audi i bmw to częsta przyczyna zgonów w Polsce.

 10. Na wsiach to normalne,że ktoś komuś wjeżdża pod nos zmuszając do hamowanie.Chyba większość ma problemy z oceną prędkości i odległości.

  • Większość z nich ma problem ze zrozumieniem przepisów. Myślą,że jak zdązy wyjechać przed nadjeżdzającym pojazdem,zmuszając nawet do gwałtownego hamowania,to jest OK. Dlatego właśnie kupiłem rejestrator. Już widzę zdziwienie takiego głąba,jak będzie tłumaczył,że „jak to,on mi w tył wjechał”.

Z kraju