Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tajemniczy wypadek w lesie. 23-latek został potrącony przez własny samochód?

Co wydarzyło się w niedzielę w kompleksie leśnym koło Łukowa, starają się wyjaśnić policjanci. W szpitalu z obrażeniami przebywa 23-latek, z kolei jego pojazd nosi ślady potrącenia pieszego lub rowerzysty.

W niedzielę przed godziną 10.00 do łukowskiego szpitala trafił młody mężczyzna. Lekarze już po wstępnych badaniach stwierdzili, że brał on udział w zdarzeniu drogowym. Jak się okazało, jest to 23-latek z Łukowa. Pracownicy szpitala powiadomili o wszystkim policję, jednak stan zdrowia poszkodowanego nie pozwalał na jego przesłuchanie. Nie jest wiadome nawet gdzie i w jakich okolicznościach uczestniczył on w wypadku.

Jakiś czas później policjanci dostali informację, że w kompleksie leśnym w pobliżu miejscowości Żdżary, stoi porzucony samochód osobowy. Volkswagen miał uszkodzoną przednią szybę, oględziny wskazywały, że pojazd potrącił pieszego lub rowerzystę. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie wyszło na jaw, że jest to samochód 23-latka, który wcześniej z obrażeniami trafił do szpitala.

Mundurowi podejrzewając, że w pobliżu może znajdować się ofiara potrącenia, której życie jest zagrożone, rozpoczęli zakrojone na szeroką skalę poszukiwania. Brało w nich udział blisko 40 funkcjonariuszy a także policyjny śmigłowiec z kamerą termowizyjną. Do późnych godzin wieczornych nie natrafiono jednak na żaden ślad pokrzywdzonej osoby.

Dzisiaj, funkcjonariusze dalej będą ustalali okoliczności zdarzenia w którym brał udział 23-latek.

(fot. policja)
2016-04-18 12:22:17

17 komentarzy

  1. Nie znata sie.:) gosc wykupił pakiet ubezpieczenia szyb i chcial wyłudzic kase wiec trzasnal baranka z przytupem w szybe.:) stad i szyba rozbita i glowa 🙂

  2. Dokładnie tak było!!!:) Teraz szukaj kota w polu…:)

  3. Skoro to LLU..wieśniak i wieśwagen to napewno w okolicy leży przejechany biedny łoś-szukajta!!!.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo