Niedziela, 28 czerwca 202628/06/2026
690 680 960
690 680 960

Szukają imienia dla samicy sokoła, mieszkającej na kominie lubelskiej elektrociepłowni

Rozpoczął się konkurs na imię dla samicy sokoła wędrownego, która mieszka na kominie lubelskiej elektrociepłowni i właśnie wysiaduje jaja. Właściciel obiektu ufundował nagrody dla laureatów.

17 komentarzy

  1. Ocena: 0

    To nie sokół, to jaszczomp

  2. Ocena: 0

    Peginka – samica z PGE 🙂

  3. Grześ przez wieś
    Ocena: 0

    Skąd Miłosz taki chojny na nagrody.

  4. Agnieszka z Sapiechy 🙂

  5. Ciepłotka.

  6. Mam znajomego gołębiarza, wydrukuję jej wizerunek i mu dam. Na bank poprawi mu to humor tym bardziej że jastrząb ostatnio stuknął mu trzy obsrajdachy 😀

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia