690 680 960

Stawy Echo najpiękniejszym miejscem w województwie

Zwierzynieckie Stawy Echo wygrały konkurs na „Najpiękniejsze miejsce w okolicy”, który zorganizował producent jednego z napojów dla dzieci.

Na trwający od początku kwietnia do końca maja konkurs, wpłynęło 700 propozycji na „Najpiękniejsze miejsce w okolicy”. Ze wszystkich zgłoszeń wybrano po jednym z każdego województwa, które zasługuje pod wieloma względami aby nosić miano tego najpiękniejszego. W ocenie propozycji brane były pod uwagę takie kryteria jak: wyjątkowe walory turystyczne, kulturowe, krajoznawcze i edukacyjne, czy jest przyjazne dzieciom i mogą oni spędzać tam czas, a przy okazji poznawać naturę, historię, kulturę Polski, a także oryginalność danego miejsca.

Konkurs przeznaczony był dla przedszkoli w całym kraju. Zgłoszenia wyjątkowych miejsc dokonywano poprzez przesłanie zdjęcia i krótkiego opisu ciekawego i atrakcyjnego miejsca w okolicy, gdzie można z dziećmi ciekawie spędzać czas. Następnie trwało internetowe głosowanie, po zakończeniu którego do finału zaproszono po 5 przedszkoli z każdego województwa, których propozycje cieszyły się największym zainteresowaniem i tym samym otrzymały największą liczbę głosów. Wtedy też do prac przystąpiła komisja konkursowa, która wyłoniła po jednym zwycięzcy z każdego województwa.

Ze zgłoszonych w województwie lubelskim 43 miejsc, najpiękniejszym okazały się zgłoszone przez Przedszkole Samorządowe w Zwierzyńcu Stawy Echo, które otrzymały 3393 głosy. Przedszkole w zamian za to otrzyma cyfrowy aparat fotograficzny wraz z akcesoriami, edukacyjny zestaw map i tablic, zestaw produktów spożywczych marki Kubuś oraz dla każdego dziecka upominek w postaci fluorescencyjnej miarki wzrostu.

(fot. Przedszkole samorządowe Zwierzyniec)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4351zł -0.91%
  • GBP 5.4317zł -0.31%
  • EUR 4.6821zł -0.33%
  • CHF 4.7474zł -0.05%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Akcja promująca profilaktykę zdrowotną wśród mieszkańców obszarów wiejskich
Bal Sylwestrowy w Wilkołazie
Miejski Urząd Pracy w Lublinie serdecznie zaprasza na „Polsko-Ukraińskie Spotkanie dla Pracy”!
Zaproszenie na wspólne ubieranie osiedlowej choinki
X Turniej o Puchar Świętego Mikołaja w Karate Tradycyjnym w Zamościu