Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Seat uderzył w drzewa, kierowca zginął na miejscu. Nie posiadał uprawnień do kierowania

W nocy z wtorku na środę w miejscowości Siedliszcze doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje kierowca seata, który uderzył w drzewa.

25 komentarzy

 1. Kierujący uderzył głową dokładnie w drzewo.
  Może jednak pomysł obowiązkowych kasków dla kierujących i pasażerów samochodów nie jest tylko prowokacją w odpowiedzi na pomysł obowiązkowych kasków dla rowerzystów?

 2. Czyli znowu sytuacja w stylu kolega chciał odwieźć pijanego w sztok menela 3 promile, ale nigdy nie jezdził samochodem lub co bardziej prawdopodbne zawiesił zdawanie prawka, pojazd uderzył trzeźwy z zacisniętymi mięsniami i zawalem zginął, menel który nie kontaktował oczywiście przeżył. Znamienne.

  • Jesteś pewien, że kierujący miał mniej promili niż pasażer?

  • Pasażer przeżył nie dlatego, że był pijany, lecz dlatego, że nie został uderzony drzewem (rozpędzonym do kilkudziesięciu km/h) w głowę.

 3. Sprawiedliwości stało się za dość. Sam sobie karę wymierzył

  • Polemizował bym. Za zabicie człowieka samochodem grozi max 8 lat. Plus jeszcze 4 jeżeli po pijaku, albo za spowodowanie katastrofy, tj. przy wielu ofiarach.
   Zabicie samego siebie nie jest karane.

 4. … pewnie rodzina zdziwiona, on nie miał uprawnień???

 5. Kiedyś pisałem o tym pracę, podobno nawet jest teoria mojego imienia.

 6. I bardzo kurde dobrze, na własne życzenie idiota się wyeliminował razem z zagrożeniem, które powodował. Jest bezpieczniej, amen.

 7. Tak ciekawostka.
  Po drogach porusza się więcej kierujących samochodami nie posiadających Prawa Jazdy, niż kierujących rowerami, którzy nie posiadają Prawa Jazdy.

 8. Jest bezpieczniej. Oby drzewo żyło 1000 lat.

 9. „…kierując seatem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze” Tam jest teren zabudowany czyli 50 km/h, a nie 150km/h!

 10. nie zabija brak uprawnien tylko brak rozumu predkosc

  • Owszem. Lepiej nie mieć uprawnień i nie roztrzaskać się na drzewie, niż roztrzaskać się na drzewie nawet mając wszystkie kategorie w PJ.

Dodaj komentarz

Z kraju