Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Seat uderzył w drzewa, kierowca zginął na miejscu. Nie posiadał uprawnień do kierowania

W nocy z wtorku na środę w miejscowości Siedliszcze doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Nie żyje kierowca seata, który uderzył w drzewa.

Do zdarzenia doszło w środę po północy w miejscowości Siedliszcze w powiecie włodawskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w drzewa. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni mieszkaniec gminy Sawin kierując seatem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego stracił panowanie, zjechał z drogi i ściął kilka drzew. Niestety poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalili, że nie posiadał uprawień do kierowania – informuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Jadący w pojeździe wraz z nim 33-letni pasażer trafił do szpitala. Na szczęście on nie odniósł poważnych obrażeń. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

– Apelujemy o rozwagę i ostrożność. Kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu. Wyobraźnia, rozsądek, umiejętność przewidywania sytuacji na drodze są gwarantem bezpieczeństwa – dodaje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa.

25 komentarzy

 1. Na zdrowie i się nie sprawdziło, peszek.

 2. Niemota (dobra bo polska)

  Kierowca zginął na miejscu. Nie posiadał uprawnień do kierowania, to „cha” nie kierowca.
  Czyli stan stabilny na własne życzenie.

 3. Ale kto był pijany? Kierowca czy pasażer?

  • Pasażer – pijany, bo przeżył i dmuchał.
   Kierujący – nie wiadomo, bo nie przeżył i nie dmuchał. Ale za kilka dni się dowiemy.

 4. Dziadek ze Slamsowa

  Nie posiadał uprawnień do kierowania… ludzie sobie z tym nie radzą, dlatego interwencja dobrej Bozi była konieczna.

 5. I co by mu dały uprawnienia jak nie miał rozumu

 6. Ludzie!!skąd w was tyle hejtu i nienawiści?! Komentujecie a nie znacie przebiegu zdarzenia, Nie wiecie co sie stało w tym aucie tuż przed?!, nie znacie okoliczności a tak okrutnie gardzicie życiem ludzkim!!

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo