690 680 960

Rusza kampania informacyjna „Chcę zrozumieć”. Ma przekonać do szczepień przeciw COVID-19 (wideo)

Na początku października ruszy kampania informacyjna przygotowana przez Ministerstwo Zdrowia – „Chcę zrozumieć”. Ma ona przekonać do szczepień przeciw COVID-19 tych, którzy mają wątpliwości. Jak wynika z badań nieprzekonane osoby oczekują więcej przystępnych informacji na temat szczepionek.

20 komentarzy

 1. Chcę zrozumieć dlaczego mając państwowe kopalnie, państwowe elektrownie i państwowe spółki energetyczne mamy się szykować na podwyżki 4-5 krotne energii?

  • Dlaczego? A no dlatego, że zamknęło się gospodarkę pod pretekstem walki z wirusem. Do tego doszło rozdawnictwo + afery jak ta z respiratorami czy wyborami pocztowymi. Do tego sąsiad menel, interesy z którym robiły kraje UE i oparły na nim swoją gospodarkę i voila.

   • Tajemnicą dla mnie jest że azoty, które wstrzymały produkcję i płacą zapewne postojowe pracowniom wygenerowały tak duży zysk. Ale jeżeli sprzedaje się nawozy polskim rolnikom po takiej cenie to się nie dziwię. A potem zdziwienie ludzi że żywność drożeje

    • Ale pół bańki prezio przytulił?. Przytulił!
     Co jasno i dobitnie pokazuje, że działa zgodnie w dyrektywami płynącymi z Żoliborza…
     A ty, ciemny ludzie masz się cieszyć, że dostajesz „plusy”…

   • Podwyżki – po to, żeby nie używać tej energii, w zasadzie można nie używać – wstawać bladym świtem – kłaść się spać z kurami, włożyć kilka swetrów, nie myć się , nie gotować, nie prać, odłączyć media, zwiększyć stan osobowy w pomieszczeniach to temperatura wzrośnie, a nawet zahodować świniaki do produkcji metanu i realizacji potrzeb konsumpcyjnych, i koniecznie kozę wszystkożerną utylizatorkę-żywicielkę, czy też koziołka.

 2. O jejku komentarze pod filmami wyłączone….i pyk „myljony” poszły w p***du. To jest miś naszych czasów.

 3. wisielski już zgłoszone są te twoje filmiki

 4. A 5 mln przyjezdnych wyszczepione ?????

 5. Dwa razy to dziadostwo przechodziłem, i to dopiero w tym roku, pierwszy raz nawet nie poczułem, za drugim już trochę pomęczyło, nie szczepiłem sie i obecnie mam wywalone, jak mnie trzeci raz weźmie to najwyżej znowu pochoruje i tyle. Znam za to całe grono takich, co się naszprycowali i teraz chorują i to wcale nie lekko, więc coś tu chyba nie zadziałało jak powinno.

  • Miałem tak samo jak ty. To taka mocniejsza grypa. Raz w lutym i drugi raz w kwietniu. Dałem radę. Jutro idę na szczepienie z psem bo kończy mu się wścieklizna. Pozdrawiam.

   • Ja się szczepiłem w młodości przeciw grypie i nikomu takiej grypy po szczepionce nie życzę, po czasie dorastania przemyślałem co nieco i teraz wiem że żadnej szczepionki to ja nie chce.

 6. Onufry z Czereśni

  Chce zrozumieć gdzie są te obietnice, ze jak rząd sprzeda, respiratory Szumowskiego to nic nie straci (poszły jako złom), chce zrozumieć dlaczego nie ma nie zostały oficjalnie rozliczone szpitale tymczasowe (np targi lublin), kto wziął i ile, chce zrozumieć dlaczego dziś nawet jeśli jest covid to go nie ma (przestalo się opłacać?), chce zrozumieć…

 7. Zdradek Sikorowski

  Dziękujemy ci USA.

 8. Chcę zrozumieć za czyje pieniądze powstały te niemal oskarowe dzieła filmowe…

 9. Ale już zrozumieliśmy, że szczepienia na Covid są nieskuteczne, więc kampania jest spóźniona.

 10. Kto w to jeszcze wierzy?

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas