Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rowerzyści będą mogli jeździć po Starym Mieście. Przygotują też miejsce dla taksówek

W przyszłym tygodniu wprowadzonych zostanie kilka zmian dotyczących ruchu na terenie Starego Miasta. Przede wszystkim będą tam mogli wjeżdżać rowerzyści, taksówkarze dostaną zaś miejsce, z którego będą mogli zabierać pasażerów.

21 komentarzy

 1. jeszcze tam dajta pociągi i róbta co chceta panie żuk pogoń pan tych pisiorów bo bedzie cyrk,po wyborach kaczor juz robi co chce a bedzie tylko gorzej

  • Norsk Arisk Black Metal

   Rada Miasta Lublin na lata 2018-2023:

   KWW Krzysztof Żuk – 54,48% (19 radnych)
   KW Prawo i Sprawiedliwości – 36,01% (12 radnych)

   Pisiory jak widać w większości, wybitny matematyku.

 2. „Rowerzyści” – nie będziemy jeździć po ścieżkach rowerowych z kostki brukowej hurdurdurhurhrudh
  Również „rowerzyści” – dawać nam wjazd na starówkę, chooj że stara kostka i wyboje!

  • byłeś kiedyś gdzieś gdzie turyści korzystają w pełni z miejsca, które odwiedzają? jeśli nie to nie jedź tam – nie spodoba ci się a jeśli byłeś to chyba jesteś idiotą skoro nie wiesz, że zwiedzając dane miejsce fajnie jest podjechać rowerem do wybranej przez siebie restauracji usiąść w ogródku zjeść i wypić piwo.
   Pojedź gdzieś dalej za granicę miasta inspiracji

   • podjechać rowerem i wypić piwo? płot restauracji jako stojak rowerowy? Typowy „Polak”

 3. uważny i ważny

  Głupszej decyzji być już nie mogło!

 4. Może niech miasto zrobi wreszcie porządek z terenami za ratuszem… tzw. Alchemią? Ciągną to od lat… a jak widać po aferze z terenami po LKJ, potrafią szybko działać, wysłać komornika, odebrać teren… ale jak widać, ważniejszy jest nowy stadion, atrakcyjne tereny dla deweloperów niż doprowadzenie do porządku terenu w ścisłym centrum miasta…

 5. Na pewno turysta który zamówi taksówkę trafi na olejną, tam gdzie będzie ona na niego czekała.

  • oczywiście, bo turyści powinni mieć wszystko podstawiane pod nos, najlepiej jakby pod bramą krakowską albo pod schodami do ratusza i trybunału były złótówy.

 6. Gąska wiejska.

  Ja w bucikach na obcasikach chłop do taksóweczki prosto z knajpeczki. Bo jak daleko do taksóweczki to na wybojach mogą spaść majteczki. A żebym nóżki nie złamała to może i rowerek będę miała.

  • „Ja w bucikach na obcasikach chłop do taksóweczki prosto z knajpeczki.”
   Określ się wreszcie, czy jesteś „chłop”, czy „baba” na szpileczkach… 🙂

   • obcas to nie tylko szpilka (wysoki obcas) 😉 w pantoflach też mam obcasy więc nie widzę powodu dla, którego chłop nie miałby chodzić na obcasach…

   • Ona w bucikach na obcasach, jej chłop naprany prosto z knajpy do taksóweczki 🙂

 7. może by ratusz zajął się sprzątaniem pustych butelek,puszek,opakowań po chipsach czy fajkach itp,których sterty leżą od miesięcy na trawie przy ul.Głębokiej,szczególnie przy ławeczkach,na wysokości ul.Pana Tadeusza.Ten teren należy do miasta

 8. Pabloo(oryginał)

  Ja to bym od razu ograniczenie prędkości ustawił z tabliczką dotyczy rowerów i fotoradar. Budżet miasta będzie uratowany.

 9. A kiedy obiecane wysuwane słupki na wjeździe na stare miasto??? Problem to wjeżdżający bez pozwoleń. Wszyscy wiedzą. Dyrektor wydziału mobilności tak się zarzekał że przed sezonem to będzie. Kolejny bełkot kolejne kłamstwa. Nic to tylko być urzędnikiem. Zero odpowiedzialności!!!

 10. Co z tego, że organizacja ruchu czegoś zabrania skoro nikt (żadna służba) nie egzekwuje przestrzegania wprowadzonych ograniczeń? Albo ich egzekwowanie to kropelka w oceanie.

  Pararowerzyści i tak jeżdżą rowerami po chodnikach, więc jakieś zakazy ruchu rowerem na Starym Mieście ich absolutnie nie obchodzą, bo oni zawsze jeżdżą na zakazie.

Wiadomości z info112