Środa, 24 czerwca 202624/06/2026
690 680 960
690 680 960

34 komentarze

  1. lubelski obserwator
    Ocena: 0

    Mi taki rowerowy kwietnik nie przeszkadza. Choć wolałbym jakieś nowe miejsca parkingowe zamiast tego ogródka. Bo nowe miejsca parkingowe w Lublinie są bardzo oczekiwane i bardziej by się przydały. A taki kwietnik, jak już jest to niech tam sobie będzie. Ale obawiam się, że zostanie szybko ukradziony lub zdewastowany. Takie są nasze lubelskie realia.

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia