Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Radiowozy w całym kraju się zatrzymały. Funkcjonariusze oddali hołd kolegom, którzy zginęli na służbie (wideo)

We wszystkich radiowozach na minutę uruchomione zostały sygnały świetlne i dźwiękowe. W ten sposób policjanci oddali cześć swoim kolegom, którzy zginęli podczas wykonywania obowiązków.

32 komentarze

 1. Zginęli przez zaniedbanie kolegów po fachu.
  Gdyby ci pierwsi policjanci podczas zatrzymania przeszukali zatrzymanego to tych dwóch by nie zginęło podczas konwojowania podejżanego.

  • „Podejżaną” to ty miałeś edukację w szkole

   • Rz czy ż zmienia coś w całej tej sytuacji? Chyba nie. Ale musisz wtrącić swoje 3 grosze, prawda? Już lepiej się czujesz? Sen był spokojniejszy? Słów brakuje.

 2. Czy tak akacja jest związana z pogrzebem 14 latki i nie dopełnieniem obowiązków przez dyżurnego? Aaa nie no fakt policja nie potrafi się przyznać do błędu a o przeprosinach można tylko marzyć. Więcej ludzkiego zachowania to będziecie traktowani jak ludzie.

  • Nie będą traktowani. Na szacunek pracuje się latami, a oni dziesiątkami lat to niszczyli i niszczą. Na tą formację to można jedynie pluć w Polsce. Tfu.

  • Chopie jak ma być dobrze w tej formacji jak główny pies nad psami robi granatnikiem przewierty sterowane przez stropy komendy i ma status pokrzywdzonego ?
   Do tej pory najlepsze były komedie Barei.

 3. Wypadki śmiertelne zdarzają się w każdym zawodzie, szczegolnie kierowcy narazeni sa na smierc….. i jakos smierc kierowcy zawodowego nie jest tak naglasniana i celebrowana a tez sluzy ludziom przywozac np jedzenie, krew , leki

  Ja osobiscie splunolem na znak policji o 17 bo nie szanuje tej instytycji

 4. Ostatni sprawiedliwy

  Piękna akcja solidarności …nigdy nie wiesz jakiego psychopatę wieziesz więc zawsze 1000% ostrożności!

 5. Masa ludzi zginęła na komisariatach, ale wtedy jakoś nie widać solidarności z ofiarami.
  Policja bardzo rzetelnie zapracowała na swój negatywny wizerunek.

 6. W ramach solidarności należała się salwa z granatnika w każdej komendzie a później obowiązkowe pałowanie cywilów dla przyjemności za brak maseczki

 7. Nie ma co wrzeszczeć, trzeba szkolenie powtórzyć.

 8. Nie wyły syreny, jak zamęczyli Igora Stachowiaka i kilku innych na wrocławskim komisariacie

 9. Rekomenduje od jutra akcje zero poczuen bo suweren za bardzo swiruje co widac w komentarzach a gdy juz bedzie nowy rzad zmienic prawo aby nie bylo wcale pouczen xD

 10. Szkoda policjantów. Komentarze niepochlebne krzywdzą wielu uczciwych funkcjonariuszy. W tym przypadku zawiódł profesjonalizm policjantów. W jaki sposób go zakuli w kajdanki, że mógł wyciągnąć broń i ich zabić? dziwne to i podejrzane, że policjant nie obserwował podejrzanego co ten robi.

  • Uczciwi policjanci niech zrobią porządek u siebie i zmienia obraz policji bo teraz nie wiem za co ktoś miałby ich szanować.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112