Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przedłużą ul. Bohaterów Monte Cassino. Miasto otrzymało na ten cel 155 mln złotych

Szykuje się kolejna duża inwestycja drogowa w Lublinie. Już w przyszłym miesiącu ogłoszony zostanie przetarg na budowę przedłużenia ul. Bohaterów Monte Cassino. Droga powstanie za dwa lata.

27 komentarzy

 1. A kiedy w końcu zostanie dokończony remont ul. Boh. M. Casino i Armii Krajowej, ILE LAT TO JESZCZE BĘDZIE TRWAŁO ???!!!!

 2. Wszystko pięknie ładnie,ale może najpierw wyremontować ulicę Bohaterów Monte Cassino na długości od Leclerca do kościoła na Poczekajce,bo jeżdzi się tam jak na kozie.

 3. całe 1,2 km drogi miejskiej za 191 mln złotych, gdzie w Niemczech 1 km autostrady kosztuje 8,2 mln euro, nasza droga władza

  • sam zauważyłeś, ale nie zrozumiałeś… W MIEŚCIE !!

  • Ale gdyby droga biegła przez Twoją działkę to byś chciał pewnie milion za kawałek ziemi…
   Chore stawki dla właścicieli działek też robią swoje. Drogi to nie tylko koszt asfaltu tylko całą machina Prawna jeśli drogi trzeba robić przez prywatne działki bo nie było planów zagospodarowania terenu jak w Niemczech.

   • piechur cyklista automobilista nielot

    akurat ten teren ma plan miejscowy (MPZP) od co najmniej 14 lat, a RODy (rodzinne ogródki działkowe) raczej nie mają właścicieli prywatnych tylko dzierżawców

 4. Najpierw niech zrobią porządek z kartofliskiem od Armii Krajowej do al.Kraśnickiej.

  • Jak wygrasz wybory na prezydenta to będziesz decydował. Każdy ma tysiąc „najpierw”, „niech” itp itd.

 5. ta a świstak siedzi bo sreberka były kradzione…

 6. Panie Prezydencie. Inwestycje cieszą i oby tak dalej, ale kiedy weźmie się Pan za Tomasza Fularę i to denne MPK? Firma ta nie kupiła od 7 lat żadnego nowego autobusu poza jednym elektrycznym, który nie nadaje się do jazdy na normalnych liniach. Dzień w dzień brakuje pojazdów do obsługi rozkładów. Do dzisiaj jeżdżą stare wysokopodłogowe jelcze z manualną skrzynią biegów, pomazane odpustowo i wiele innych starych gratów. Nowa zajezdnia generuje ogromne straty, bo codziennie przeprowadza się z niej autobusy celem naprawy, co skutkuje dużo większą liczba kilometrów niż jakby miały wyjeżdżać z Grygowej. Służbowe stroje to wizerunkowy wstyd na skalę nie tylko polski ale i europy. Nie wspomnę już o pensjach pracowników, które są chyba najniższe w kraju (nie tylko kierowców), poza biurem. W biurze oczywiście ogromny przerost zatrudnienia.

 7. To będzie dopiero armagedon jak zamkną Nałęczowską

 8. A ja nie mogę się doczekać kiedy państwo wezmie się Word-y ale mam nadzieję,że jak udało się rozje….ć taki beton z G.Lato na czele to i na tą skostniałą instytucję od zalegalizywonych haraczy też przyjdzie czas.

 9. Ale Ty głupi jesteś☺ z matematyki to chyba miałeś niezbyt dobra ocenę. Ale szczeka trzeba – dla zasady prawda?

 10. Na kiedy jest planowany odcinek od węzełka Sławin do Głębokiej (zaznaczony na mapce) i poszerzenie tejże do czterech pasów na niewielkim odcinku?

  • zamkną przetarg, będą informacje, z tym że i tak pewnie będzie to trwało dłużej niż jest planowane…

Z kraju