Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Strzelał z wiatrówki w kierunku dzieci. Tłumaczył, że przeszkadzał mu hałas (zdjęcia)

Policjanci z Chełma ustalili, że 52-letni mieszkaniec miasta na jednym z osiedli strzelał do dzieci z wiatrówki. Mężczyzna został zatrzymany. Funkcjonariusze w miejscu jego zamieszkania znaleźli i zabezpieczyli kilka wiatrówek, które zostaną poddane dalszym badaniom. Prokuratura zastosowała wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Zdarzenie miało miejsce w minionym tygodniu na jednym z osiedli w Chełmie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ktoś strzela do dzieci z wiatrówki. Maluchy bawiły się przed jednym z bloków mieszkalnych. Jak się okazało jedno z dzieci doznało niegroźnych obrażeń ciała.

– Sprawą zajęli się policjanci kryminalni, którzy zatrzymali mieszkającego tam 52-latka. W miejscu jego zamieszkania odnaleźli kilka tego typu militariów nie wymagających zezwolenia, które zostaną poddane dalszym badaniom. Mężczyzna usłyszał zarzuty narażenia dzieci na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że chciał je przestraszyć, gdyż przeszkadzał mu hałas – relacjonuje komisarz Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączony z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz zbliżania do nich. Za ten czyn grozi mężczyźnie kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Strzelał z wiatrówki w kierunku dzieci. Tłumaczył, że przeszkadzał mu hałas (zdjęcia)

fot. Policja Chełm

Strzelał z wiatrówki w kierunku dzieci. Tłumaczył, że przeszkadzał mu hałas (zdjęcia)

fot. Policja Chełm

PRZECZYTAJ

Na chwilę przyjechał do Polski. Trafił za kraty

13 komentarzy

 1. Tomek był z wściekłości chory, że dzieciska tak się drą, powystrzelać chciał bachory…

 2. Wcale się jemu nie dziwię bo współczesne bachory są rozwrzeszczane i rozwydrzone.Ale kto miał ich wychować kiedy rodzice i przodkowie byli i są wpatrzeni w ekrany środków masowego duraczenia.

  • A ja się dziwię. Czym on te współczesne bachory chciał przestraszyć🤣🤣🤣

 3. Połamać mu ręcę, nogi, palce… Powinno się udostępnić jego wizerunek z pełnym imieniem i nazwiskiem. Do pierdla powinien trafić na 10 lat psychopata. A pewnie dostanie jakiś dozór.
  Mało to psycholi? Ten z poznania to co zrobił?

  • A co byś napisał gdyby tu chodziło o twoją siostrę, żonę, matkę czy kochankę ?!

 4. Sprawdzą czy w limicie, ta PCP może przerabiana. I przez takich pacanów cierpią prawdziwi pasjonaci.

  • Części do przeróbki pewnie w niedrzwcy kupił w tym serwisie przerobkowym 😏

 5. Gdy dzieci nie są wychowywane, tylko stosuje się wobec nich bezstresowy chów, to nie potrafią się zachować w miejscach publicznych. Sama tydzień temu byłam świadkiem, jak na Majdanku dwie dziewczynki biegały, skakały, ciągnęły opiekunów, żeby iść dalej. Niektórym mogą w podobnych sytuacjach nerwy puścić

 6. Dzieci powinny być bite

 7. Odczepic sie od dzieci to dorosli najbardziej halasuja. Do nich strzelac

 8. Kolejne głupie komentarze… Osoba powinna trafić na oddział zamknięty szpitala dla umysłowo niepełnosprawnych i tyle w temacie. Jeżeli rodzice i opiekunowie tych dzieci nie są w stanie nad nimi zapanować, to jest zarząd osiedla i trzeba zlikwidować plac zabaw a w miejscu postawić informację że madka polka trzymała nos w srajfonie i nie panowała nad swoimi dziećmi.

 9. Byłem bity każdego dnia i siedziałem cichutko .

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport