Pożar forda na ul. Janowskiej. Interweniowała straż pożarna (zdjęcia)

W niedzielę po południu na ul. Janowskiej doszło do pożaru auta osobowego. Interweniowała straż pożarna, przez pół godziny występowały utrudnienia w ruchu.

W niedzielę przed godziną 17 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze pojazdu osobowego marki Ford na ul. Janowskiej w Lublinie, na wysokości skrzyżowania z ul. Rąblowską.

Na miejscu interweniował jeden zastęp strażaków i policja. Dzięki szybkiej reakcji świadków i straży pożarnej nie doszło do rozprzestrzenienia się ognia na cały pojazd.

W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem. Akcja gaśnicza została zakończona, na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Ewa)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Taki młody, a już pali. Wstyd!
  Choć raz nie „franca”, choć też na „F”.

 2. Co się zapaliło temu fordu ?

 3. Niemieckie auta … nic nowego .

 4. O to nie tylko francuzy sie pala?

 5. Teraz większość podzespołów do aut produkują te same firmy , więc niemiec wcale nie jest lepszy od francuza , co najwyżej dużo droższy i uboższy w ”bajery”….

  • Napiszę ci Marcinie moją skromną wiedzę: ford silniki na ON zakupił od grupy PSA dlatego, że HDI to dobre konstrukcje. Elektronikę woli boscha niż sagem. Bo niemieckie. I tak powstają obecnie auta: są składakami. Znaczek z przodu ma wpływ na cenę.
   P.S.
   Też mnie ciekawi co konkretnie zapaliło się w aucie, ponieważ uważam, jako posiadacz forda, że firma jest ok.

   • Mało nie kupiłem niedawno (tj. w marcu ubiegłego roku) Kugi z 2015 r. i tak się zastanawiam, co ci ludzie w tej firmie widzą?
    Weź mnie proszę oświeć, bo oglądałem wtedy niespełna trzyletniego Forda, na wypasie (Titanium, skóry, 4×4, automat, itepe.) i nijak się do tego auta po jeździe próbnej nie czułem przekonany. Paździerz, paździerz, paździerz… do tego nienajlepiej się prowadzący – u Forda to Focus to jest fajny, ale nie Kuga czy Mondek pod względem prowadzenia.
    Możesz tak, w ramach przysługi, powiedzieć „co te ludzie widzą w Fordach?”.
    Bo mnie jakoś zupełnie nie przekonują.

    • Kierowca wedrowiec

     Jeżdżę Mondkiem od MK1. Nigdy nie sprawiał mi problemów. A przejeżdżam ok 70000 km rocznie. Samochody po wypadkach mają prawo się zapalić. Bo one mają ładnie wyglądać, tak jak ostatnio ogladalem Merca za 47000 zł z 2006r. Ma delikatnie uszkodzoną maskę i zderzak. Za to zawiasy w przednich drzwiach tak czyste jakby wczoraj wyjechał z fabryki.

 6. fort gie wort?

 7. Na janowskiej byl rano jeszcze jeden wypadek. Golf wpadl na slupa. W zdarzeniu bral udzial jeszcze jeden samochod albo dwa. Byla tez policja. Ale o tym redakcja nie napisala. Czyzby zaspala?

 8. W każdym aucie bez znaczenia może się coś zdarzyć. Może np. jakiś gryzoń wiązkę kabli ogryźć i już zwarcie i możliwy pożar. Nie należy gdybać po marce auta. Chyba że to notoryczne przypadki jak w Renault itp. Sam osobiście jeżdżę Focusa mk3 1.6 ecoboost, jeździłem wieloma autami i ten moim zdaniem ma najpewniejsze prowadzenie i świetny silnik, kiedy trzeba to oszczędny, a kiedy trzeba to można dobrze nim pogonić.

 9. Ludzie przestańcie wypisywać brednie że to ford jeżdżę całe życie fordami i nie narzekałem nigdy teraz po prostu zdarzenie losowe coś zwarli i się zapaliło

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online