Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Wyzywał, poniżał, kopał, podduszał, szarpał za włosy, groził pozbawieniem życia”. Odpowie za znęcanie się nad żoną

Najbliższe dwa miesiące w areszcie spędzi 33-letni mieszkaniec powiatu łęczyńskiego. Policjanci ustalili, że mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Wyzywał, poniżał, kopał, podduszał i szarpał ją za włosy. W poniedziałek w trakcie awantury domowej wziął do ręki nóż kuchenny i groził pozbawieniem życia, następnie popchnął ją i uderzał pięścią po głowie.

Policjanci z Łęcznej w miniony poniedziałek zostali wezwani na interwencję domową w jednym z mieszkań na terenie powiatu. Na miejscu okazało się, że 33-letni mężczyzna wszczął awanturę, podczas której wziął do ręki nóż kuchenny i groził pozbawieniem życia swojej żonie. Następnie popchnął ją na ścianę i uderzał pięścią po głowie.

– Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali agresora i przewieźli do policyjnej celi. Kobieta zdecydowała opowiedzieć o zachowaniu męża w stosunku do niej. Podczas prowadzonego postępowania okazało się, że dramat w tej rodzinie rozgrywający się w zaciszu ,,czterech ścian” trwał od kilku lat. 33-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Wszczynał awantury domowe podczas których wyzywał swoją żonę, poniżał, izolował, szarpał za włosy, podduszał, opluwał, bił po twarzy, głowie, brzuchu – relacjonuje aspirant sztabowy Magdalena Krasna z łęczyńskiej Policji.

Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie mu zarzutu znęcania się psychicznego i fizycznego nad żoną i naruszenia czynności narządu ciała.

Wczoraj sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

– Jeśli doznajesz przemocy w rodzinie skontaktuj się z najbliższą jednostką Policji, dzielnicowym lub powiadom odpowiednie służby! Nie pozostawaj też obojętny, jeśli jesteś świadkiem przemocy w rodzinie! Nasza interwencja może uratować czyjeś zdrowie lub życie! – dodaje aspirant sztabowy Magdalena Krasna.

19 komentarzy

 1. Musiala sie dobrze go w h… robic ze tal po ryju dostala az leb sie jej odbijal od sciany
  Baby nie wszystkie ale ogolem to kux ..i takie sa fakty

 2. Pewnie kolejnq hakas dojar…ka

 3. Teraz pod Celą będzie kopany i wystrzelany po ryju 😂

 4. Karynka się trzymała bo kasa była

 5. Koszmar trwał kilka lat i żadnej obdukcji, a jedyny dowód to słowo tzw ofiary. Normalna sytuacja to rozstanie po kilku wybrykach, chyba że tu nie o przemoc chodzi, a o pieniążki – kasa się kończy ile mogła to wyciągnęła, czas znaleźć kolejnego sponsora.

 6. .......................,

  „To była gra wstępna- panie władzo, ona tak lubi”

 7. A ja bardzo dobrze znam żonę tego Pana i bardzo chętnie wezmę udział w tej rozprawie i wypowiem się na temat tego niby znęcania się nad nią. Bo właśnie swoim kolejny kłamstwem właśnie rujnuje życie swojemu mężowi i tak jak ktoś wyżej napisał komentarz to kasa się kończy i czas najwyższy pozbyć się jelenia bo z tego co mi wiadomo to do puki chłopak jeździł za granicę i zarabiał kasę to było wszystko Ok bo przesyłał kasę a żona chodziła i się stukała na lewo i prawo i alibi robiła sobię o swojej koleżanki Pani Kas… Ps Ruda że niby siedziała w domu i grzecznie czekała na męża aż wruci. Więc powiem tylko tyle że nie wierzę w to że ją bił,kopał,i groził jej nożem ta pani jest znana z tego że dobrze gra a jeszcze lepiej pozoruje ofiarę przemocy. Pozdrawiam

 8. I bardzo proszę o podanie terminu rozprawy bo tak jak napisałem bardzo chętnie wezmę udział w tej rozprawie bo nie może być tak że ktoś z kogoś robi agresora i nie wiadomo kogo jeszcze tylko dla tego że ma taki kaprys a ta kobieta nie jest zdrowa psychicznie

 9. PAMIĘTAJ nie ufaj nikomu a najbardziej własnej Żonie ?

Dodaj komentarz