Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Nie tylko Orlen. Tańsze paliwo w weekend majowy również na innych stacjach

Podobnie jak w ubiegłym roku, kiedy największa sieć stacji paliw w kraju ogłosiła promocję na tankowanie, niebawem to samo uczyniły pozostałe sieci. Teraz jest podobnie. Prześledziliśmy, co oferują kierowcom poszczególne stacje.

Jak już informowaliśmy, Orlen podobnie jak podczas ubiegłorocznej majówki, postanowił wprowadzić promocję, dzięki której kierowcy będą mogli zatankować tańsze paliwo. Zasady są takie same, gdyż benzyna i olej napędowy są tańsze o 30 gr na każdym litrze, posiadacze Karty Dużej Rodziny zapłacą o 40 gr mniej.

Akcja wystartowała w piątek 26 kwietnia i potrwa do 5 maja. Są jednak limity i warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać rabat. Z promocji mogą skorzystać tylko kierowcy posiadający aplikację lub kartę Vitay. W tańszej cenie będzie jednak można zatankować tylko dwa razy, maksymalnie po 50 litrów paliwa.

Na ruch innych sieci nie trzeba było długo czekać. Circle K ogłosiło wprowadzenie akcji „EXTRA tanie tankowanie”, w ramach której kierowcy będą mogli skorzystać z rabatu 30 gr/l na benzynę i olej napędowy oraz 10 gr/l na LPG. W tym przypadku również należy posiadać kartę lojalnościową a także zatankować minimum 20 litrów paliwa. Limit wynosi 50 litrów, jednak w ramach jednej transakcji. To oznacza, iż z promocji można korzystać dowolną ilość razy. Rabaty będą naliczane w okresie od 30 kwietnia do 5 maja.

Od dziś taniej można zatankować na BP. Sieć oferuje benzynę i olej napędowy z rabatem 30 groszy na litrze, zaś LPG – 10 groszy na litrze. W tym przypadku promocja odbędzie się w dwóch dniach: w soboty 27 kwietnia i 4 maja. Limit zakupu tańszego paliwa został określony na 50 litrów i jedno tankowanie na każdą z sobót.

Rozpoczęła się też promocja na stacjach Moya. Do 5 maja posiadacze aplikacji Super Moya zatankują 20 gr taniej. Jednak sieć obniżyła też ceny paliw dla klientów nie posiadających aplikacji, w tym przypadku cena będzie o 10 gr niższa. Jest jednak jeden warunek, należy bowiem przy tankowaniu zakupić hot doga lub kawę.

Sieci MOL oraz Lotos na majówkę obniżyły ceny paliwa o 10 gr. W przypadku paliw premium jest to 15 gr na litrze. Tu również warunkiem skorzystania z akcji jest posiadanie aplikacji, w której to znajdują się odpowiednie kupony. Nieco w innym kierunku poszedł za to Shell. Ceny paliw pozostaną na dotychczasowym poziomie, jednak stali klienci otrzymają trzy razy więcej punktów w programie lojalnościowym.

14 komentarzy

  1. Diesel w hurcie poniżej 6 zł. Kroją klienta a gdzie UOKiK? Kto pozwala na aż takie marże? Orlen to 50% w rękach zachodnich funduszy to tak samo kroi jak reszta zagranicznych stacji. Nie ma w Polsce żadnego polskiego banku. Wszystko sprzedali a teraz udają w reklamach, że to polska firma jest. A po ile jest ON w Chełmie na tej miejskiej stacji?

  2. bo od jednego złodzieja biorą to tańsze xD

  3. Co to za socjalizm? Jak rośnie popyt, ceny powinny rosnąć. Lodowce się topią, a oni obniżają cenę paliwa. Bez sensu

  4. Ceny ropy w hurcie za litr wychodzi lekko ponad 5 zł. Z Benzyną jest podobnie. Pięknie z nas klauny z KO doją

  5. Miało być PO 5.19zł.

  6. Cena prawie jak 5.19 lemingi łykną

  7. Wydoi was tfusk jak ciele krowę

  8. Czyli za hyżego roja to nas doja, skąd takie obniżki? Marże wyższe niż kiedykolwiek bo hyży rój musi kałolicję opłacać

  9. a miało być jak za ekonomii politycznej w/g PiS jak prezes zarządzi to i po trzy pięćdziesiąt będzie a co , niech ciemny lud się cieszy toż kupowaliśmy od ruskich bo taniej

  10. Hehe kwiat polskiej myśli ekonomiczno-społecznej się zleciał do komentowania :). Załóżcie firmy lub partie i róbcie biznes lub politykę w takim razie, wujkowie dobra rada :). Można też stacje omijać i tankować sobie ze słońca 🙂

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport