Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pojechał taksówką z Lublina do Łęcznej i uciekł z pojazdu nie płacąc za przejazd

Policjanci z Łęcznej zatrzymali mężczyznę, który nie zapłacił ze przejazd taksówką. Wkrótce mężczyzna odpowie za szalbierstwo.

W sobotę rano łęczyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie od taksówkarza, że jego pasażer po przewiezieniu z Lublina do Łęcznej uciekł z pojazdu. Jak się okazało mieszkaniec Łęcznej zamówił w Lublinie kurs do domu. Jednak po dojechaniu na ul. Wierzbową w Łęcznej ani myślał rozliczyć się za przejazd. Wyszedł z pojazdu i czmychnął do pobliskiego bloku.

Taksówkarz pobiegł za mężczyzną, jednak ten ukrył się w domu. Na miejscu interweniował patrol policji. Matka 30-latka zobowiązała się uiścić taksówkarzowi koszt nieopłaconego przejazdu syna.

30-latek swoim zachowaniem dopuścił się wykroczenia – tzw. szalbierstwa. Kto wyłudza pożywienie, przejazd czy też inne świadczenie bez zamiaru uiszczenia należności, o którym wie, że jest płatne podlega karze aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

2018-02-04 10:18:28
(fot. ilustr. pixabay.com)

25 komentarzy

  1. Taryfiarz za pięć zyli by zabił, a taki lot do Łęcznej to może kurs życia. To gościa boso po śniegu by złapał.

  2. Szczepanek na twój temat nawet nie ma słów w języku polskim ….

  3. Elita łęczyńska z wiklinowej, pobiegł do mamusi buhahaha. Brawa dla pana „kici kici”

  4. A ty szczepek pewnie z tych co to lubisz jak cię ktoś okrada …filantrop ,bogaty z domu ,czy coś w podobie …pozostaje ci tylko życzyć wielu takich „kontrachentów „

  5. Sądząc po kogucie na dachu dorożki – sałaciarz naliczył horrendalny rachunek…

  6. nie ma jak taksówkarze w Nałeczowie …

Z kraju