Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na głowę jego partnerki sąsiadka wylała śledzie z olejem. Wziął siekierę i zagroził kobiecie pozbawieniem życia (zdjęcia)

Wkrótce przed sądem stanie 36-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna chciał „nastraszyć” sąsiadkę siekierą za to, że wylała na głowę jego partnerki śledzie z olejem.

W minioną niedzielę bialscy policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Białej Podlaskiej, że jej sąsiad słucha głośno muzyki. Po przeprowadzonej interwencji funkcjonariusze otrzymali z tego samego adresu kolejne zgłoszenie.

Tym razem kobieta poinformowała, że sąsiad groził jej pozbawieniem życia. W czasie zdarzenia trzymał siekierę w rękach. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali 36-latka, który w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu. Zabezpieczyli też porzuconą pod domem siekierę.

36-latek powiedział policjantom, że zdenerwował się tym, że sąsiadka przyszła do mieszkania, gdzie się znajdował razem z partnerką i podczas sprzeczki, sąsiadka wylała na głowę jego partnerki śledzie z olejem. On natomiast w zamian „chciał tylko nastraszyć” zgłaszającą.

We wtorek mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Prokurator przychylił się do wniosku bialskiej komendy i zastosował wobec 36-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji jak też zakazu zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Czyn ten zagrożony jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Na głowę jego partnerki sąsiadka wylała śledzie z olejem. Wziął siekierę i zagroził kobiecie pozbawieniem życia (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

28 komentarzy

  1. Choxra to baba ??,jak coś jej nie pasowało że za głośno niech by dzwoniła.na policję ,A jak nie było godzin ciszy nocnej to pani może se słychać muzyki na pół miasta .
    Wylalala śledzie na łeb i jeszcze na polixsj zadzwoniła…przyjzalbym się jej dokładnie
    Nie znam faceta ale chyba i tak miał dobre nerwy bo nie jeden by ja w twarz uderzył za kobietę.