Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Myślał, że jego pieniądze są zagrożone. Emeryt z Lublina stracił ponad 115 tys. złotych

Oszuści wyłudzili od emeryta z Lublina ponad 115 tys. złotych. Senior uwierzył w historię przestępców o tym, że jego pieniądze są zagrożone. To kolejne w regionie oszustwo metodą „na policjanta”.

22 komentarze

 1. oby nigdy nie odzyskał tych pieniędzy, strach pomyśleć co głupiec mógłby z nimi zrobić, to pewnie rodzina frania, nie daleko pada jabłko od jabłoni… ach ci pisowcy….

 2. Widać że powodzi się emerytom w czasach PiS. Za PO nie miał by takiej sumy w oszczędnościach.

 3. Taka kwota z emerytury nie którzy na wózkach nie mogą rety dostać nie mają co jeść a tu proszę

 4. I bardzo mu tak dobrze . Zaraz nazbiera ponownie łatwo przyszło łatwo poszło.

 5. 70 tysięcy nazbierane to nie jest w sumie dużo ale że nie ma nikogo kto by takiej osobie pomógł to znaczy że jego rodzina jest do …. czterech liter.

 6. Komentarze poniżej poziomu gruntu. Takie polskie. Nieważne, że kogoś okradli, główny problem, że w ogóle coś miał. Bo każdy powinien być dziadem.

 7. Wredni jesteście. A może ten dziadek zbierał całe życie na te oszczędności. Nie znacie sytuacji ale tak łatwo ocenić. Wam powinni zabrać jeśli tak komuś życzycie.

 8. Pewnie sknera ,spojrzeć na takiego to dziad

 9. I dobrze myślał, bo były zagrożone. Teraz już nie są.

 10. I teraz płacz nie płacz - rób co chcesz

  Tyle się tłumaczy w TV o oszustach i to wszystko jak krew w piach. Ale Kaczkę będą słuchać uważnie co mówi, dobrze że kot głosu nie zabiera. Następnym razem jak go będą chcieli zrobić to napewno wszystko starszy Pan zweryfikuje. On nie jest pierwszy i nie ostatni. Życie nauczyciel.

Z kraju