Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mozolna praca funkcjonariuszy zaczyna przynosić efekty. Zatrzymano dwie osoby do sprawy zastrzelenia 16-latka

Policjanci mieli jedynie jeden punkt zaczepienia, jednak ich mozolna praca sprawiła, że zatrzymali dwie osoby, które mogą mieć związek ze śmiercią 16-latka w Kluczkowicach. Mieszkańcy podejrzewają, że strzelał kłusownik albo myśliwy, śledczy biorą pod uwagę jednak różne hipotezy.

52 komentarze

 1. Gdyby nie narodowość chłopaka to by w tylku mieli. Boją się grubszej afery

 2. Brawo Policja. Jak chca to pracują naprawdę dobrze! To musi być zakończone.sprawca ma gnić w kryminale . Szkoda chłopaka to naprawdę wielka tragedia. Moim zdaniem to miejscowy wiesniak strzelał. Może ma sady lub jakieś uprawy w pobliżu

 3. Gdzie ci frajerzy komentujący, że poszedł kraść i dostał za swoje? Ale *** społeczeństwo mamy. Szczekające aby szczekać, bez namysłu. Płyną z nurtem idei propagowanej o mediach ogólnodostępnych.

  • i tak dostał, niechby siedział w swoim kraju.

   • Człowieku, to dziecko. Przyjechał na wymianę. Bogu ducha winien. Ogarnij się.

   • czy Ty siebie słyszysz? A ile Polaków jest za granicą? I co jeśli jakiś zostanie zabity to wina tego że pojechał się uczyć bądź do pracy? pomyśl czasem co piszesz bo w głowie się to nie mieśc:) jesteś przykładem tego że głupota ludzka nie zna granic 🙂 następnym razem pomyśl 10 razy więcej zanim coś napiszesz 🙂 i pomyśl też o tym co czują jego bliscy jak i jego rówieśnicy 🙂 pora się ogarnąć 🙂 nie mogę uwierzyć w to ile Polacy mają w sobie nienawiści 🙁 wstyd

 4. jakaś dziwna moda faktycznie zapanowała na wsiach obecnie. pojawili się „legalni kłusownicy”. Przecież nie poluja z głodu tylko dla wątpliwej uciechy i „usługowo” jak ktoś ma zachciankę to mu ustrzelą dziczyznę

  • Bo wieśniak na wsi dziś ma dobrze jak nigdy. Zadobrze! Głupia szlachetna UE im płaci, kupuje od nich te ich warzywa, a oni plują nato. Są przeciwni UE głosują na PiS. Kłusuja od lat. Ale nigdy nie było czegoś takiego aby strzelać do dzieci!!! Któryś bandyta musiał wiedzieć że ten chłopiec to obcokrajowiec . Dlatego strzelal , myślał skur….że to ujdzie mu plazem.

 5. Najgorsze jest to, że zabójca pewnie nie zostanie oskarżony o zabójstwo. Stwierdzą, że to był wypadek i nieumyślne spowodowanie śmierci.

 6. Delikwent miał zestaw noktowizyjny, chłopaki przykucnęli i przestali wyglądać jak sylwetki ludzkie. Kretyn myślał, że to zwierz i strzelił.

 7. czyli ta wielka mozolna praca to przesłuchanie kolegów ofiary na temat przebiegu samego zdarzenia, a później pojechanie do kłusowników/myśliwych, którzy w ogóle mogą nie mieć związku z tą sprawą…
  no tak to można prowadzić śledztwo po dwóch odcinkach serialu Pitbull, a nie pracując „mozolnie” w policji 🙂

 8. Gdzie są ci komentujący, że chłopak kradł jabłka z czyjegoś sądu i właściciel go zastrzelił. Nawet gdyby tak było to nie zabiją się człowieka za jabłko. To normalne morderstwo z premedytacją.

  • nie zabija się za jabłko, to jest jasne. tak samo dla mnie jasne, że się nie kradnie. a do sadu się chodzi za dnia, kiedy cokolwiek widać.

   • Czytaj ze zrozumieniem, mogli chodzić do tego sadu kiedy chcieli, on nic nie kradł. Sad należał do szkoły w której sie uczyli i mogli z niego korzystać.

  • Wydaje mi się, że…jako 9-letnie dziecko przeżyłem coś podobnego, drobny wyskok z rówieśnikami na dużą plantację truskawek w celu napchania brzucha. Wiem, to naganne zachowanie…skończyło się tym, że ktoś z auta wypalił chyba ze strzelby, wnoszę to po odgłosie jaki w pewnej odległości słychać było wśród sadzonek. Adrenalina była wyjątkowa, rodzice się nie dowiedzieli. Wielu uzna to za jak najbardziej wychowawcze zachowanie ze strony właściciela plantacji. Prawdopodobnie w tym przypadku było podobnie. Ktoś uznał, że przestraszy tak, aby już więcej nikt nie przyszedł i nie brał, tego co nie jego.

   • Tylko sad należał do szkoły. Uczniowie mogli tam przebywać. Słyszałem wypowiedź dyrektora.

    • Wściekłe pięści Węża

     Dobry szeryf najpierw strzela, później repetuje i ewentualnie wtedy pyta…a weź takiemu w teskaczu do kolejki wejdź – seria ze wzroku węża plus niema wiązanka pozdrowień z wakacji na Majdanku.

   • Ludzie różne są. Są nocni myśliwi i jest dilerka. Ci z dilerki różne są, niektóre porąbane. Na dziewczynę spojrzysz, a to z byka wali. Czasem ogół chce nastraszyć, żeby z dziewczynami nie śmieli gadać, bo to własność jest. Ja nic nie wiem co było, ale ludzie różne są. Z tymi jabłkami daj spokój, to nie złote łańcuchy w dodatku szkolne.

   • Kiedyś, na okoliczność takich wychowawczych zachowań, naboje, zamiast śrutem, elaborowano solą. Dzięki temu nikt nie zginął, a naprawdę dłuuuugo działało wychowawczo.

 9. a wiedzą już z jakiej broni strzelano, mając kulę chyba można takie rzeczy ustalić?

 10. Mordeczka ,po nocy po sadzie się nie chodzi tylko śpi zwłaszcza w tym wieku .

Z kraju