690 680 960

25 komentarzy

 1. czy drzewo da się jakoś ożywić,bo jej nie szkoda,szkoda tylko,że **************************

 2. szybciej było k**** jechać tym rzęchem. i**** haha

 3. Dobrze się stało, że pustostan jechał sam, ale źle, że wydarł to niczego i nikomu winne drzewo, bo nastepne autko, które przejmie panowanie nad bezmózgim kierowcą nie będzie mogło go już tak skutecznie zatrzymać.

 4. Nie pierwszy wypadek w tym miejscy, źle wyprofilowany zakręt i wypadek za wypadkiem

 5. Ofelia Cimcirymkiewiczówna

  Taaa, źle wyprofilowany zakręt, i te złośliwe, mieszające się do wszystkiego drzewa, wyskaujace na drogę tuż przed 30/h jadacymi samochodami.
  O bezmózgich kierowcach nawet nie wspomnę przy tej okazji.

 6. do Prezesa nie wyczytałam zeby zmarła…….

 7. jest tam wiele łuków, nie znając drogi nie wiele trzeba aby wypaść z drogi.

 8. Czytając komentarze jakie piszecie dochodzę do wniosku że jesteście tutaj takimi anonimowymi kozakami i jakbyście zobaczyli taką sytuację nikt z was nie miałby jaj żeby pomóc, z chęcią chciałbym zobaczyć jak byście śpiewali gdyby autkiem jechał ktoś z waszej rodziny.
  Nie znam tej Pani ale życzę jej dużo zdrowia, co więcej drzewa przy drogach pochłaniają za dużo osób, najpierw niech zrobią porządne drogi a później niech wytną te drzewa.

  A 10 mniej nie ratuje życia, wiem co mówię bo nie raz jeździ się do wypadków gdzie zwykła mała stłuczka nawet przy 30km/h potrafi stworzyć duże obrażenia.
  Najpierw pomyślcie co piszecie kozaki walone

 9. @DJDK Masz rację. Każdy, kto nie przeżył wypadku nie wie jakie rzeczy się wtedy dzieją i że prędkość nie ma znaczenia, ciało i tak ulega urazom pod wpływem siły bezwładności. Głupoty, które mamy czytać powyżej, które wyśmiewają poszkodowaną są dowodem na to, że ich autorzy są życiowymi []I, w każdym aspekcie i jakby przyszło co do czego to by mieli nawalone w gacie.

  • Masz o tyle racji, że jak to zgrabnie ująłeś: „Każdy, kto nie przeżył wypadku nie wie jakie rzeczy się wtedy dzieją” – po ch…j mu ta wiedza jak nie przeżył.
   🙂

 10. Nieznajoma Pani kierujacą tego Opla wracaj do zdrowia;) Hejterami się nie przejmuj każdemu może się coś przytrafić bo oni nawet nie pomyślą że mogłaś np.zasłabnąć.

  A WY Zastanówcie się co piszecie Pajace 🙂

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas