Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklista w ciężkim stanie po zderzeniu z ciągnikiem rolniczym

Wczoraj po południu w miejscowości Hamernia doszło do zderzenia motocykla z ciągnikiem rolniczym. Kierujący jednośladem w ciężkim stanie trafił do szpitala.

18 komentarzy

 1. Motory na tory

 2. Zgodnie z forum, względem traktora, motocyklista powinien bardziej uważać i zachować zasadę ograniczonego zaufania.
  I co by się nie wydarzyło na drodze, to z zderzeniu z osobówką/traktorem/ciężarówką, to motocyklista jest zawsze sam sobie winny. Nie ważne co się wydarzy. Czy ktoś wjedzie na czerwonym, czy kieruje po pijaku – rację ma większy. Bo ten mniejszy mógł się zatrzymać.

 3. ot bezmyślny dawca … ale traktorzysta zapewne w ostatniej chwili włączył migacz, jak był sprawny (w co bardzo wątpię) – przecie to pole rolnika 😛

 4. Prawie znam ten ból, kiedyś też wyprzedzałem ciągnik i w tej samej chwili ciągnik chciał skręcać w lewo bez sygnalizowania zamiaru skrętu. Na szczęście kierowca ciagnika wykonał manewr sprawdzenia głową czy może skręcić. Przyznam ze od tamtej pory mam uraz do wyprzedzania pojazdów rolniczych

 5. Skręcający traktor nie zatrzyma się w miejscu.

 6. Wytłuszczony apel policji do idiotów na szlifierkach nie dotrze,aż któryś nie zostawi muzgu na drzewie.Wtedy będzie płacz i lament.

 7. wyprzedzanie na skrzyzowaniu

 8. Przepraszam za”muzg”-pośpiech.

 9. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Jest wina, jest kara choć przyznaję, że nazbyt sroga.
  Pocieszające jest to, że następnego razu już nie będzie.
  Podobnież dobry Bóg już do tego nie dopuści.

 10. Wyprzedzanie ciągnika rolniczego to jak ruletka. Miałem i ja przygodę z takim. Szczęśliwie pobocze było szerokie i bez rowu.

Z kraju