Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ministerstwo Zdrowia zmienia sposób raportowania zakażeń. Nowe dane dotyczące COVID-19 w kraju

Minionej doby zarejestrowano ponad 24 tys. nowych zakażeń koronawirusem. W poniedziałek rano Ministerstwo Zdrowia przekazało informację o zmianie raportowania danych osób z COVID-19.

26 komentarzy

 1. Tylko zaprzestanie testów zakończy plandemię

 2. Kowidianin z foliową czapką

  Najważniejsze, że jest ok. 10 tys mniej infekcji jak tydzień temu. Wolne media o tym nie wspominają…

  • Pomyśl sobie o czym będą pisać „wolne media” jak się to skończy? Kto będzie im dawał „dotacje” na promocję szczepień? Pandemio trwaj… wołają lekarze, dziennikarze i im podobni.

 3. Z powodu COVID-19 zmarła 1 osoba

 4. Monitoring polityczny

  Zmiana raportowania została wprowadzona w celu oddziaływania na świadomość ludzi by uzmysłowić skalę zagrożenia i nakręceniu w kierunku szczepień. Jest to zabieg socjotechniczny. Z drugiej strony pracując z osobami które przeszły zakażenie Sars CoV-2 i przeprowadzając z nimi wywiady można śmiało stwierdzić że pierwsze zachorowanie było lzejsze natomiast kolejne pojawiło się już po zaszczepieniu. Nie ma żadnych przesłanek medycznych by po przebytej zakażeniu czyli zakwalifikowanym jako ozdrowienie iść i się szczepić.

 5. W ciągu kilu tygodni umiera z powodu covid-19 od jednej do kilku osób w naszym regionie. Z cały szacunkiem, ale tyle osób umiera przez np zadławienie, czy inne.

 6. W sezonie słabszy organizm to i pięć a może i dziesięć razy złapie infekcje , nie bylo tak kiedyś ????? Oczywiście że było , ale teraz się robi wielkie halo ….

 7. Bawią się nami, jak zabawkami. Może w końcu do ludzi dotrze, że to jest jedno wielkie oszustwo na skalę światową. A Chińczycy idealnie przeprowadzili inwigilację na całym świecie i organizują sobie igrzyska, w których wyniki wypaczają testami.

 8. Omikron moja rodzina przeszła bardzo łagodnie. Nieszczepiona trochę bólu mięśni i biegunka. Coś jak kiedyś grypa jelitowa.

 9. już powoli wygaszają plandemię

  • Zamknięte lasy

   Kowidsynstwo należy rozliczyć. W pierwszej kolejności „ekspertów”, doradców, itp.

   • rozliczyć to można PITa

    • Zamknięte lasy

     Dobra, ale nie może być tak, że specjaliści każą zamykać lasy. Wprowadzać nielegalne przepisy. Przecież mówimy o lekarzach, prawnikach i pseudopolitykach.

 10. Cały czas w czołówce województwa najlepiej wyszczepione. A taka nagonka była na lubelskie…wolne media…heh.

Z kraju