690 680 960

Makabryczne znalezisko podczas grzybobrania. Obok lisiej nory leżała ludzka stopa

Grzybiarze w jednym z lasów w naszym regionie odnaleźli ludzkie szczątki. Były rozszarpane przez dzikie zwierzęta.

W ubiegły piątek kilka osób, które poszukiwały grzybów w lesie w rejonie miejscowości Andrzejówka koło Biłgoraja, zauważyło kości leżące w pobliżu grupy lisich jam. Znalezisko zaniepokoiło grzybiarzy, głównie ze względu na to, iż jedna z kości do złudzenia przypominała ludzką stopę. O swoich podejrzeniach powiadomili niezwłocznie policję.

Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce przeprowadzili oględziny, po których potwierdzili, że odnalezione kości są szczątkami ludzkimi. W trakcie sprawdzania okolicy ujawniono kolejne elementy szkieletu, jednak nigdzie nie udało się odnaleźć samego ciała. Sprawą zajęła się już janowska prokuratura, która wszczęła postępowanie w kierunku ustalenia do kogo należą odnalezione szczątki.

Ustalane jest również, gdzie może znajdować się pozostała część ciała, a także w jakim wieku była ofiara oraz czy jest to mężczyzna czy kobieta. Ma to pomóc w szybszym ustaleniu jej personaliów. Jednak dokładne wyniki tych badań będą znane dopiero za kilka miesięcy. Jak nas poinformowano, wiadomo już, że odnalezione szczątki na pewno nie są stare a osoba do której należą, nie żyje od niedawna. jednak znajdują się w takim stanie, że bez specjalistycznych badań nie ma szans na jakiekolwiek hipotezy w tej sprawie.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-07-17 16:50:27

11 komentarzy

 1. Kilka lat wstecz w Stanach urodził mi się wnuk, jakie było moje zdziwienie kiedy w kilka minut po porodzie syn przysłał mi zdjęcia na których widać jak mojemu dopiero co urodzonemu wnukowi pobierają odciski palców i stóp, oraz wymazy do ustalenia kodu DNA. Następnego dnia było to wszystko wpisane i dopięte do karty dziecka.
  Gdyby tak u nas posiadano taką bazę danych opisana w artykule osoba byłaby już zidentyfikowana.

  • Czuję starego ORMO-wca. Wszystkich należy spisać i zaksięgować, wszystko dla wygody służb. A z bożej łaski policjantom wygodniej ganiać za dzieciakami, niż bandytami.

   • Szanowny „yarly” – z tego co pamiętam bohaterscy ormowcy byli specjalistami w zakresie kapowania, pałowania i wyręczania równie bohaterskich milicjantów To taki policjant, tylko mili) w najpodlejszych czynach. Natomiast nic mi nie wiadomo, że cokolwiek byli w stanie księgować, aj uż w żadnym przypadku tworzyć baz danych.
    Chociażby dlatego, że wtedy ten wredny Zachód nawet od komputerów nas odciął.
    A nawet jakby były to ktoś taki jak ormowiec wyrapiałby na coś takiego gały niewiedząc szto eto za czort.

 2. ochooooo

 3. Lubelska i Nałęczowska mafia działa prężnie. heehhehe

  • Noo, mafia… prężnie…
   Tyle durne dziecko wiedziało i zaraz napisało.
   Ale dobrze, że chociaż pisać umie – bo niektórzy już tylko klikać potrafią… na ikonki

 4. Przyroda to nie tylko ckliwe kwiatuszki, zielone drzewka i trawniczek, na trawniczku może być gówienko, albo odgryziona przez liska stópka 🙂

  • Eulalia Osieł z d. Mikówna

   O, to to, o to to! Albo nawet wisielec jaki, czy przywiązany i „zapomniany” pies, że o przywiezionych w bagażniku dłużnikach, czy innych śmieciach – nawet nie wspomnę.

 5. Trochę nosem poniuchać i znajdzie się reszta

 6. ciekawe czy znajdzie się reszta

 7. do ****** jaka mafia mafii nie ma a jeżeli jest to uważaj

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas