Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelskie przedszkolaki powitały wiosnę. Było spotkanie z władzami miasta i zabawy przed ratuszem (zdjęcia, wideo)

Jak co roku w pierwszy dzień wiosny, dzieci z lubelskich przedszkoli spotkały się przez ratuszem. Tam czekały na nich wspólne zabawy, było też spotkanie z radnymi i władzami miasta.

Dziś obchodzimy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Tradycją stało się już, że co roku, w dniu 21 marca, dzieci z miejskich przedszkoli witają wiosnę przed lubelskim Ratuszem. Nie inaczej było i tym razem.

Dla najmłodszych przygotowano liczne zabawy muzyczne i barwne animacje, których motywem przewodnim była „Zdrowa i kolorowa Wiosna”. Były też quizy wiosenne oraz spotkanie z władzami miasta i miejskimi radnymi.

Najodważniejsi mieli okazję wejść ma balkon ratusza, z którego codziennie odgrywany jest hejnał i podejrzeć pracę trębacza. A ten dziś dodatkowo zagrał utwór nawiązujący do pierwszego dnia wiosny.

11 komentarzy

 1. Jak się odchodzi od religii to uprawia się jakieś gusła deprawujące młodzież.

 2. Było spotkanie z władzami i agitka do rodziców żeby głosowali na gniojarza i utytą na miejskim garnuszku Kuśmierzak.

 3. Strach z takimi małymi dziećmi wyjść na spacer po deptaku. Tamtędy dostawy się odbywają, a Pan Kierowca może nie zauważyć.

 4. Syn brata dziadka Frania

  Uśmiechnięta koalicja w natarciu! Co prawda nie będzie kwoty wolnej od podatku na poziomie 60 tysi, akademika za złotówkę, 1000 PLN dla każdego studenta, paliwa za 5,19,aborcji na życzenie, ani innych ze 100 konkretów, ale grunt, że PiS nie rządzi. Uśmiechajcie się jak w Jagodnie, wszak już za chwilę 5% VATu na żywność, podwyżka cen za prąd, a po wyborach do ojroparlamentu rozkręcą się tak, że kamień na kamieniu w naszej ukochanej Ojczyźnie nie zostanie.

  H**ownia 2050/ZSL/Lewizna Razem i Król Europy! By zyło się lepiej, mordo Ty moja!

  • 1. Pomijając akcyzy to ceny paliwa czy energii elektrycznej to rynek ustala. I dobrze, bo co mają politycy do tego?
   2. VAT na żywność był zniesiony czasowo, więc kiedyś ta promocja skończyć się chyba musi. Kiedy wg Ciebie powinna się skończyć? Pamiętaj, że jeżeli budżet nie weźmie pieniędzy z VATu na żywność, to gdzieś indziej trzeba podnieść podatki.
   3. Gospodarka wolnorynkowa przestaje być taką, gdy zaczyna się dopłacać czy ustalać ceny.

 5. Beata! A taka fajna, szczupła dziewczyna byłaś. 😆

 6. Przynajmniej jakaś pozytywna informacja. A nie tylko te strajki zapitych mord

 7. bylyprzedszkolak

  PiasK0wy Dewelo-Dziadek i jego coraz bardziej pęczniejaca muza w imię toP0rnego PR-u zanudzili nieszczęsnych przedszkolaków do oP0ru. To już chyba lepsze leżakowanie.

 8. Wy nawet dzieci mieszacie z polityką

 9. Lewactwo jak nikogo nie obrazi źle się czuje.

Dodaj komentarz