Poniedziałek, 29 kwietnia 202429/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelskie dziki nie odpuszczają. Podchodzą pod okna i balkony w mieście (zdjęcia, wideo)

Kto odpowie za ewentualny atak dzika na mieszkańca miasta? Takie pytania coraz częściej stawiają nam Czytelnicy i przesyłają kolejne zdjęcia dzików spacerujących po Lublinie.

25 komentarzy

  1. Dziki sarny losie wszystkie mozna spotkac w lbn ….co sie dziwic pobudowali obwodnice wokolo miasta to zwierzyna gdzies musi uciekac

  2. 10 metrów na sekundę to jest 36 kilometrów na godzinę. Ktoś biega tak szybko?

  3. A skąd wiecie że to lubelskie dziki droga redakcjo

  4. Dobrze, że przeniosły się ze wsi do miasta, przynajmniej nie niszczą upraw i jest z mini spokój.

  5. Niech sobie żyją, są dzielnice gdzie to już codzienność i nikomu się krzywda nie dzieje. Panika podobna do tej z za głośnym torem kartingowym, buractwu wszystko przeszkadza…

    • nic sie nie dzieje dopuki ciebie nie dotyczy – idz w bieszczady noca gdzie watachy wyglodniałych wilkow , spotkaj smice dzika z małymi – bedziesz sr…ł w pory jak przezyjesz -poczytaj jak b. brozny jest dzik jego szable ostre ta ,ze papier przecinaja atakuje człowieka na wysokosci tetnicy udowej! przcina i 5 min. trup 1 atak dzik ucieka a ty z wykrwawienia!

  6. czy za komuny ktos pamieta dzika w miescie?- nie do pomyslenia! bylo normalnie a dzisiaj dziki robia olbrzymie szkody ale dzika ruszyć nie nada! ludzie wam sie cos porobiło- shumanizowac zwierzeta odhumanizowac ludzi – gdzie zabijanie dzieci nienarodzonych to tylko taki drobny zabieg! we wszystkim jest sens i logika= normalnosc!

    • nie ma czegoś takiego jak dziecko nienarodzone, prawa człowiek nabywasz po urodzeniu, a i dusza jest nieczysta póki nie ochrzcisz

  7. Narodowy Akrobata

    Spokojnie, jak tylko powstanie osiedle na Górkach Czechowskim, nastąpi „Ostateczne rozwiązanie kwestii dzikowskiej”.

  8. Zed Sztolcmann

    Zupełnie mi to nie przeszkadza.

  9. no i fajnie, szkoda że u mnie brak

  10. Jak to miasto nie rozwiązało problemu dzików, zabiera zwierzętom ich środowisko pod deweloperkę. Las dąbrowa powycinany, rządnych krzaków gdzie zwierzyna mogłaby się schronić. W dąbrowie w którą stronę nie spojrzysz masz widok na ok. 300 m. Żadnej możliwości dla rodzenia i wychowania młodych zwierząt, dlatego zwierzęta podchodzą pod np. żywopłoty na osiedlach, szukając miejsc na rozwój gatunku.

Z kraju